PREMIERA: Sam Smith grudniową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Początek grudnia to doskonały czas na kolejną gwiazdę miesiąca w My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nim artysta prezentujący nieco spokojniejsze brzmienia będące połączeniem muzyki z gatunku soul i rnb. Chodzi o wykonawcę Sam Smith urodzonego w Londynie. Pierwszy raz chyba najbardziej pokazał się on światu za sprawą utworu La La La w duecie z Naughty Boy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Był to globalny hit, zaś teledysk miał przeszło miliard odsłon niczym Dance Monkey od Tones And I. Skala sukcesu była zatem ogromna. Bez wątpienia następnymi przebojami artysty są pozycje I’m Not The Only One czy Stay With Me utrzymane w typowej melancholii. Tytuł Promises nagrany z znanym DJem Calvin Harris był nawet swego czasu wykorzystany w reklamie sieci komórkowej Play. Taka mała ciekawostka branżowa.

To nie wszystko. Rewelacyjne Omen stworzone wspólnie z Disclosure było używane jako ścieżka dźwiękowa z całkiem niezłej gry komputerowej FIFA 16. Jakby tego było mało, w jego teledysku są pokazane w piękny sposób klimaty cyberpunk (zdumiewającego świata przyszłości). Doskonale to obrazuje zdjęcie z niego powyżej artykułu. Warto więc posłuchać wszystkich propozycji niniejszego serwisu chociażby na smartfonie i słuchawkach, coraz częściej bezprzewodowych typu Bluetooth.

(fot. Universal/My mobile)

SAM SMITH PREZENTUJE UDANE POŁĄCZENIE SOUL I RNB

NAUGHTY BOY & SAM SMITH – LA LA LA

SAM SMITH – I’M NOT THE ONLY ONE

SAM SMITH – STAY WITH ME

CALVIN HARRIS & SAM SMITH – PROMISES

DISCLOSURE & SAM SMITH – OMEN

SAM SMITH – HOW DO YOU SLEEP

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Sam Smith grudniową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt