PREMIERA: Sanah gwiazdą miesiąca marzec [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chłodny początek marca to doskonały czas na kolejną gwiazdę miesiąca w ramach weekendowego cyklu My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nią młoda polska wokalistka Sanah, która szturmuje listy przebojów oraz muzyczne gale branżowe. Jej styl można chyba określić najlepiej jako klimatyczny pop, który ma zrelaksować słuchacza. Oczywiście nie brakuje dynamicznych brzmień.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Wystarczy nadmienić niezwykle żywiołowy utwór Szampan, który w swoim przekazie ma nawet nawiązania do hejterów oraz całej maści krytyków (zapewne tych internetowych). Kolejny, chyba największy hit to Melodia z dużą dawką smutku i nostalgii. Obie pozycje pochodzą z albumu Królowa Dram. Natomiast trzeci tytuł o nazwie 2.00 jest z krążka Irenka. W nim zaś klimat mamy wręcz depresyjny, choć nadal wysoce melodyjny.

Co ciekawe, piosenkarka Sanah wcale nie miała łatwo w drodze po ogólnokrajowy sukces. Wcześniej bowiem przydarzyły się porażki pod postacią występów w programach talent show typu The Voice Of Poland czy Mam Talent (zarówno polska jak i brytyjska edycja). Została zauważona za pośrednictwem największego serwisu wideo świata, mianowicie YouTube zupełnie tak jak Justin Bieber również publikujący na tej platformie. Czasem tylko Internet może być jedyną drogą dojścia do upragnionego marzenia o karierze.

(fot. Sanah/My mobile)

MELODIA, JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH HITÓW SANAH

SANAH – SZAMPAN

SANAH – MELODIA

SANAH – 2.00

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Sanah gwiazdą miesiąca marzec [My mobile TV]”

 1. WałęSa m się! Odpowiedz

  jej się to po prostu należy!…Fajnie śpiewa, choć chyba przez nos:p ale wywiady udziela naturalnie + fajna laDziewoja z niej, choć oczywiście może nie przypaść do gustu wszystkich ;-D

 2. marco Odpowiedz

  Trudno się nie zgodzić że się nie należy. Niebanalne teksty, muzyka i co nowa piosenka to sukces. Warto jeszcze dodać że jej pierwszy singiel „Szampan” miał premierę 2 stycznia 2020 roku a więc w momencie gdy byliśmy w przededniu pandemii w trudnym momencie zwłaszcza dla artystów. Można mieć całkiem inny gust bo nie każdy lubi taką muzykę ale Sanah udowodniła że nawet w tak trudnym czasie można rozwinąć swoją karierę.

  • Kamil

   Mi akurat nie wszystkie kawalki Sanah na odsłuchu Panasonic Hi-Fi Bluetooth by Sony Xperia siadly, a chociazby te z tekstu 😉

 3. Kamil Odpowiedz

  Za miesiac gwiazda miesiaca bedzie najprawdopodobniej utalentowana Monika Lewczuk ???

 4. GaduAir Odpowiedz

  Ty i Ja…i nic wincyj, może na razie, oczywiście niech jej się widzie:-D

  Przeleciałem pobieżnie resztę, czyli wszystkie może jej piosenki/teksty i NIC ciekawego a tym bardziej wpadającego w ucha…a co Kamilowi się podobayou prócz wyglądu u Niej?

  • Kamil

   Ja mam w bibliotece 3x hits! ? #xperia #music

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt