My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Mrozu sierpniową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Upalny wakacyjny sierpień z temperaturami rzędu 30 C to doskonały czas na kolejną gwiazdę miesiąca w weekendowym cyklu My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nim niezwykle mocno utalentowany artysta o pseudonimie Mrozu. Zasłynął on ogólnopolskim przebojem o tytule Miliony Monet. W kraju nad Wisłą utwór momentalnie stał się hitem z gatunku pop.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Wideoklip pokazuje duży splendor amerykańskich wieżowców (z Nowego Jorku). Później wykonawca poszedł w zdecydowanie lepiej wpadające w ucho klimaty typu R&B czy wręcz soul. Tak właśnie było w przypadku niezwykle udanych pozycji Nic Do Stracenia czy Poza Logiką. Teledysk do tego ostatniego był nagrywany nawet w Stanach Zjednoczonych. Wszystko prezentuje się wręcz jak w przypadku jakiegoś sławnego zagranicznego piosenkarza.

Ostatnią godną muzycznej uwagi jest niezwykle dynamiczne Galacticos z równie niezłym przekazem w tekście. Nie warto też zapominać o udanym featuringu z raperem Peja w kapitalnym utworze Poszukując Ideału. On również w przeszłości był gwiazdą miesiąca. Wszak to nasze smartfony są najczęściej używane do słuchania muzyki. Pokonują one na tym polu używalności dużo lepiej brzmiące wieże Hi-Fi w domu. Wszystko przez wygrywający aspekt mobilności względem stacjonarności.

(fot. Universal Music Poland/My mobile)

GALACTICOS TO DUŻY PRZEBÓJ MROZU

MROZU – MILIONY MONET

MROZU – NIC DO STRACENIA

MROZU – POZA LOGIKĄ

MROZU – GALACTICOS

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Mrozu sierpniową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Mrozu tworzy teledyski do muzyki 4 minutowe, 2,5 minuty jak Smola i Doda dla gimbusow. Duzy stosik. Zas tekst wchodzi zmiana nocna, chowac sie po katach. Chcemy zarobic gaz milion, bedziemy grac jak Galacticos aka Real Madryt jest super.

    21.40-9.40 My mobile STUDIO SESSION aka postprodukcja Hollywood ostatnia (z wycena medium 1,17 mln PLN)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt