PREMIERA: Sia kolejną gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na sukces czasami pracuje się ciężko dwie dekady, czego najlepszym przykładem jest piosenkarka Sia. Jej największe przeboje podbiły glob późno od czasu muzycznych występów w klubach. Artystka zaszła tak daleko, że miała nawet okazje grać na konferencji Apple przy okazji premier produktowych. Chodziło o utwór The Greatest w nawiązaniu do iPhona jako najlepszego telefonu świata. Ach, co za genialny marketing oraz jego aluzja.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Właśnie w tej pozycji pada motywujące stwierdzenie Don’t Give Up, no no no (nigdy się nie poddawaj). Być może zostało one wzięte z autopsji Sia. Jednak dopiero dzięki Chandelier stała rozpoznawalna. Był to wówczas międzynarodowy hit. Równie udanym trackiem było Elastic Heart, gdzie w teledysku wystąpił znany Hollywodzki aktor Shia LaBeouf dzięki serii chociażby z obrazu Transformers.

Oczywiście to nie koniec świetnych utworów w dyskografii Sia. Kolejne, niezwykle dynamiczne to Move Your Body. To samo można powiedzieć o szybkim Cheap Thrills nagrane we współpracy z mocno charyzmatycznym wokalistą Sean Paul. Tak więc z przytupem zaczyna się weekendowy cykl My mobile LIFESTYLE na początku nowego miesiąca. Wszak muzyka jest najważniejszą dodatkową funkcją telefonu i takie treści są zawsze mile widziane. Ostatnią polecaną gwiazdą był zaś Cee Lo Green w niniejszym medium.

(fot. Sia/My mobile)

UTWÓR THE GREATEST OD SIA BYŁ GRANY NA KONFERENCJI APPLE

SIA – CHANDELIER

SIA – ELASTIC HEART

SIA – THE GREATEST

SIA – MOVE YOUR BODY

SIA – CHEAP THRILLS

SIA – THE GREATEST (KONFERENCJA APPLE)

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt