PREMIERA: Android 10 był przełomem, wersja 11 już niekoniecznie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sprawdza się, co zostało powiedziane w niniejszym medium technologicznym. Z pewnością Android 11 nie będzie przełomem. To pewne. Już nawet ta niepozorna pałeczka usprawniająca znacznie nawigację w 10-tce po mobilnym systemie operacyjnym zielonego robota na wzór iOS w nowych iPhonach X to było coś. Aż nie chce się wracać do gestów rodem z starego Androida 9.0 Pie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz poznajemy kolejne funkcjonalności. Android 11 zyska bąbelki powiadomień na wzór popularnych komunikatorów z Messengerem od Facebooka na czele. Do tego dochodzą priorytety wiadomości, w efekcie nawet w trybie nie przeszkadzać będą pojawiały się notyfikacje od wskazanych osób czy źródeł (aplikacji). Przycisk Power zyska bardziej rozbudowane menu (przez niektórych krytykowane za robienie zbędnego bałaganu).

Nie wolno też zapominać o dodaniu opcji nagrywania ekranu czy dynamicznie zmieniający się tryb z jasnego na ciemny i odwrotnie w zależności od pory dnia w menu (interfejsie). Poprawi się też obsługa multimediów na rozwijanej belce informacyjnej w Androidzie 11. Wielka szkoda, iż spora ilość średniaków nigdy nie otrzyma tej aktualizacji oprogramowania, nawet jak nie jest tak mocno znacząca na tle 10-tej wersji.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt