T-Mobile na kartę wprowadza zagmatwany No Limit z 20 GB za 25 PLN [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa T-Mobile przedstawiła nowy No Limit w ofercie na kartę w cenie 25 PLN. Niestety nie obyło się bez tak nielubianych w branży haczyków. Za chwilę dwa z nich jak zawsze przedstawi mocno czujny w tym temacie serwis My mobile (wielka szkoda, iż inne media praktycznie wcale się nie zagłębiają w szczegóły z wyjątkiem przepisania suchej informacji).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Owszem, mamy nieograniczone rozmowy i wiadomości SMS do Unii Europejskiej. Nie wolno jednak zapominać o irytującym braku wiadomości multimedialnych MMS. Niby mały szczegół, ale później będą nas denerwować normalnie naliczane opłaty za przesłane do znajomych zdjęć, chociażby z wakacji będących dosłownie tuż za rogiem. Druga sprawa to ten nieszczęsny pakiet internetu 20 GB podzielony na parę.

Chodzi o to, że otrzymujemy standardowo 10 GB oraz następne 10 GB dopiero po wykonaniu doładowania konta sumą 25 PLN. Teraz już nie wygląda on aż tak mocno atrakcyjnie. Tak więc to nie jest przypadek, iż T-Mobile zajmuje odległe siedemnaste miejsce w zestawieniu My mobile RANKING. Więcej szczegółów o rozwiązaniu różowego operatora znajdziemy tradycyjnie na podstronie biura prasowego telekoma.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA NOWEGO NO LIMITU T-MOBILE NA KARTĘ ZA 25 PLN

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “T-Mobile na kartę wprowadza zagmatwany No Limit z 20 GB za 25 PLN [My mobile TV]”

    • Kamil

      Czytałem biuro prasowe T-Mobile podczas My mobile RESEARCH, także w czym problem?

  1. szotyi Odpowiedz

    To jest komunikacja promocj i odświerzenie. BYŁO PO DOŁADOWANIU jakiś już czas tak samo i dalej jest tak samo. Po doładowaniu przez strone tmobile (tylko wtedy) otrzymujesz 10 GB a jak właczysz no limit za 30 zł to w nim jest drugie 10 GB. W pakiecie za 25 zł niestey nie ma mmsów nawet w Polsce. Ale opłaca sie dać te 5zł wiecej i zyskać nielimitowany mms i nielimiowany na wybrane serwisy streaming wideo. Dla kontrastu w plusie dostaniesz za 30 zł doładowania 15 GB i 15 GB w pakiecie za 30 zł , w sumie 30 GB . Tylko że w plsuei tego wideo mozesz ogladac 30 GB a w tmobile bez limitu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt