PREMIERA: Apple TV+, odkrycie roku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nareszcie można to oficjalnie przyznać. Platformy streamingowe Netflix oraz HBO GO mają godnego rywala. Jest nim oczywiście Apple TV+. Po kilku tygodniach testów nasuwają się pewne wnioski. Produkcje wykonane na zlecenie giganta z Cupertino są naprawdę świetnej jakości. Nie ma tej papki, swoistego rodzaju masówki jak zwłaszcza w przypadku usługi Netflix.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przy okazji widać pewnego rodzaju rodzaju naśladownictwo na wzór telewizji. Widz chce marnych treści i je otrzymuje wskutek prawa popytu. To dlatego Netflix tak dużo produkuje marnych obrazów, choć są perełki na wzór kapitalnego dokumentu Ostatni Taniec z Michaelem Jordanem. W HBO GO zaś aktualnie mamy wielką posuchę jak na pustyni. Tymczasem na drugim biegunie Apple TV+ kwitnie z mocno ambitnymi propozycjami.

Wystarczy nadmienić nagrodzony film dokumentalny Królowa Słoni, serial motywacyjny Little America (historie sukcesu imigrantów w mitycznej wręcz Ameryce), psychologiczny Servant (o trudach utraconego macierzyństwa) czy młodzieżowe Dickinson (o młodej zbuntowanej pisarce). Co ciekawe, produktem 2017 roku My mobile uznano przystawkę multimedialną Apple TV. Teraz po latach widać jak świetna była to decyzja. Za sprawą udostępnienia aplikacji Apple TV+ jest bowiem realna konkurencja dla Netflix czy HBO GO.

(fot. Apple/Netflix/HBO/My mobile)

NARESZCIE JEST GODNA KONKURENCJA DLA NETFLIX I HBO GO

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Apple TV+, odkrycie roku”

  1. Maciej Odpowiedz

    No chyba ktoś nie śledzi nowości na HBO GO i zapomniał o Amazon Prime. Co prawda Apple idzie w dobrym kierunku, ale daleka droga przed nimi jeszcze.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt