Orange i T-Mobile odporne na koronawirusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieci komórkowe Orange i T-Mobile są odporne na koronawirusy w przeciwieństwie do telekomów Play oraz Plus. Po miesięcznym spowolnieniu średnich prędkości mobilnego internetu, co nadmieniono wyraźnie w kwietniowym My mobile RANKING teraz przyszła pora na turbodoładowanie. Rakiety Orange z T-Mobile znowu odpaliły w samo niebo, a może i nawet w kosmos.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W efekcie dalej liderem jest T-Mobile z wynikiem 24,26 Mb/s (na tle poprzedniego 22,80 Mb/s), a następnie za nim Orange 23,67 Mb/s (z 21,77 Mb/s), Play 20,18 Mb/s (spadek z 20,39 Mb/s) czy Plus 17,80 Mb/s (również spadki z 18,11 Mb/s) według danych Speed Test. W największym skrócie można więc powiedzieć, iż pierwsza liderująca para wzrosła o około 2 Mb/s, zaś ta druga spadła o niecałą wartość 1 Mb/s. Pandemia zatem robi swoje.

Sytuacja pod koniec roku może zmienić się diametralnie. Wszak sieć komórkowa Play ma wydanych najwięcej pozwoleń na budowę masztów 5G. Nie zapominajmy jednak, że P4 stawiać będzie na nietypowe częstotliwości. To później rzecz jasna będzie miało kolosalne znacznie w kwestii osiąganych prędkości. Co innego bowiem znaczek 5G na ekranie telefonu komórkowego, a co innego realna przepustowość pasm częstotoliwości.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt