Apple TV naprawdę słabo się sprzedaje, dobra sztuka nie ma wzięcia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według nieoficjalnych informacji amerykańskich mediów ma dojść do połączenia usług streamingowych Apple Music oraz Apple TV. Dzięki temu w jednej cenie, najprawdopodobniej 24,99 PLN klienci zyskają dwa produkty zamiast jednego. To bardzo dobra informacja, gdyż dopłacając w zasadzie tylko 5 PLN (do 19,99 PLN) użytkownicy Apple Music otrzymają dostęp do treści premium.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Swoją drogą to wielka szkoda, iż wysokiej jakości ambitne produkcje Apple TV nie zyskały uznania widzów. Tak to już jest niestety, że króluje bylejakość, czego najlepszym dowodem jest karta na czasie YouTube. Momentami przykro się na nią patrzy, a dokładniej mówiąc gust społeczeństwa. Seriale takie jak Servant, Dickinson (nieudolną kopię stylu czy humoru zrobiło HBO GO w Wielka), Little America i List Do Mojego Idola są więcej niż dobre.

Tymczasem liczba polskich klientów Apple TV oscyluje wokół 10 tysięcy. To z pewnością jest klęska giganta z Cupertino na tle konkurencji liczonej w milionach odbiorców Netflix lub HBO GO. Oczywiście mówimy tutaj tylko o kraju nad Wisłą. Pozostaje zatem nic jak tylko liczyć na szybkie wprowadzenie na rynek połączonej usługi Apple Music z Apple TV (może wreszcie doczekamy się nieszczęsnego lektora) w zasadzie z korzyścią dla każdego.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Apple TV naprawdę słabo się sprzedaje, dobra sztuka nie ma wzięcia”

 1. Jakje Odpowiedz

  Jakie wysokiej jakości i ambitne produkcję ja nie wiem. Bo oprócz the morning show i jeszcze 1, pozostałe spróbowałem wszystkie i bardzo słabe. do tego ekstremalnie mała ich ilość i masę dokumentalnych które nikogo nie interesują.

  • Jakje

   Zapominałem dodać że przy tym co teraz oferują nawet te 5zl nie warte zapłacić

  • Kamil

   Nie oglądałem tego The Morning Show, sprawdź moje propozycje z artykułu, będziesz zachwycony zwłaszcza motywującym Little America 🇺🇸

   PS, niestety większość społeczeństwa lubi crap patrz filmy 365 dni czy #lol_content Patryka Vegi

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt