PREMIERA: Najważniejsze urządzenie roku dla serwisu My mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 2,67 na 6)
Loading...

To dopiero jest ciekawa historia. Nie żaden nowoczesny smartfon, tablet czy smartwatch, a multimedialna przystawka do telewizora została uznana najlepszym produktem 2016 roku zdaniem serwisu My mobile. Potwierdza się zatem nieco idea Post-Mobile mówiąca o końcu inteligentnych telefonów komórkowych na rzecz innych rzeczy (zazwyczaj tych domowych łączących się z internetem).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Apple TV 3rd to bez dwóch zdań zakup roku. Nie był nim wcale klasyczny smartfon typu Apple iPhone 5S czy Sony Xperia XA. Telefon jak telefon, nic więcej. Prawdziwą rewolucję w salonie zrobiła właśnie multimedialna przystawka. To właśnie dzięki niej efekt nudy całkowicie zniknął za sprawą milionowych treści dostępnych na YouTube. Do tego dochodzą dedykowane usługi premium z Netflixem na czele. To jednak nie koniec atrakcji. Taka przystawka umożliwia wykorzystanie ekranu telewizora w formie projektora.

Dzięki technologii Miracast możemy później łatwo klonować obraz z wyświetlacza telefonu. Mogą to być nie tylko ważne prezentacje, ale równie dobrze przeglądane witryny internetowe czy nawet gry prezentowane na ogromnej plazmie. W przypadku użytkowników zielonego robota świetnie tutaj będzie się sprawdzała przystawka Xiaomi Mi Box oferująca wrażenia środowiska (mocno kafelkowego) Android TV. Bez wątpienia zakup nadmienionego wyżej Apple TV był najbardziej udanym urządzeniem w minionym roku.

(fot. My mobile)

PRZYSTAWKA MULTIMEDIALNA DODAJE FUNKCJE SMART KAŻDEMU TELEWIZOROWI

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Najważniejsze urządzenie roku dla serwisu My mobile”

 1. sev3 Odpowiedz

  Do telewizora bez funkcji smart to świetna sprawa. Nie mniej istotna wada tego jabłka to brak polskich serwisów VOD: IPLA, Player itd.

  • Kamil

   Niby tak, ale i tak nic ciekawego nie ma do oglądania na polskich VOD z wyjątkiem seriali 😉

 2. sev3 Odpowiedz

  A jeśli chodzi o przystawkę z Android to możemy zainstalować każdą aplikację VOD. Niestety, prawie żadna z nich nie jest dostosowana do obsługi pilotem. Nie da nawigować za pomocą klawiszy strzałek. Potrzebna jest myszka. A to jest już mniej wygodne.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt