PREMIERA: Seniorzy czy teściowie zużywają zaledwie 500 MB miesięcznie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Do zaskakującej historii z motywem telekomunikacyjnej dosłownie na dniach doszło przy okazji sprawdzania statystyk zużycia mobilnego internetu w smartfonie Sony Xperia XA, który zyskał właśnie drugą młodość. Otóż jego nowy właściciel w wieku teściowej lub seniora jak kto woli po przejściu z sieci Plus do dużo lepszej pod względem oferty Plush zużył przez miesiąc zaledwie 500 MB.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie ma nawet wykorzystanego symbolicznego 1 GB. Stało się tak wskutek sugestii, aby nie oglądać wideo z sieci web z YouTube na czele najbardziej konsumujące przecież dane. Choć w Plushu opłacany był No Limit za 25 PLN miesięcznie z 10 GB internetu to jak na dłoni widzimy, że zużyte zostało zaledwie 5% wymaganego progu. Jak tylko dojdą do tego filmy to z pewnością wynik będzie oscylował niebezpiecznie w granicach 8-9 GB.

Tymczasem dla seniora znakomitą pozycją wydaje się być oferta WRodzinie (niekoniecznie W Naszej Rodzinie). Nie dość, iż średnia cena No Limitu tam to zaledwie 15 PLN miesięcznie to jeszcze na deser otrzymujemy 5 GB, aczkolwiek jest płatność z góry za dwa miesiące 30 PLN z 10 GB włącznie.  Jakby tego było mało po jego wykorzystaniu nakładany jest wygodny, spokojnie dający sobie radę do czytania internetu lejek 0,5 Mb/s.

(fot. W Naszej Rodzinie/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt