PREMIERA: Dzięki pandemii filmy zamiast do kina błyskawicznie trafiają na Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Miliony Polaków z uwagi na pandemię musiało ograniczyć wyjścia do minimum oraz zastosować swoistego rodzaju domową kwarantannę. Co ciekawe, przy okazji tej jakże negatywnej sytuacji mamy pozytywny aspekt. Chodzi o to, iż wskutek zamknięcia kin (oraz całego szeregu innych placówek kultury) najnowsze filmy trafiają teraz bezpośrednio na platformę Netflix.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak właśnie jest z produkcją 365 Dni stylizowaną na wzór Pięćdziesiąt Twarzy Greya. Niestety, choć oceny krytyków są bardzo niskie oraz negatywne to książka sprzedała się w milionach egzemplarzy. Dostępność obrazu potwierdza sama podstrona największego na rynku gracza VOD www.netflix.com/pl/title/81245964. To nie koniec nowości. Na tę platformę streamingową trafił polski horror, który miał naśladować kino z Hollywood.

Tymczasem wyszło jak zawsze aż chciałoby się powiedzieć, czyli słabo. Albo nuda jak w polskim kinie jakby to powiedział niezwykle mocno utalentowany raper Taco Hemingway w utworze W Piątki Leżę W Wannie (z albumu Pocztowka Z WWA Lato’19). Zamiast horroru mieliśmy tragikomedię. Tego typu treści znajdziemy dajmy na to w HBO GO, czego najlepszym przykładem jest udana produkcja Smętarz Dla Zwierzaków

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY 365 DNI

MATERIAŁ PROMOCYJNY W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Dzięki pandemii filmy zamiast do kina błyskawicznie trafiają na Netflix [My mobile TV]”

    • Kamil

      Polskie kino w latach 80-tych było hits! 🔥

      Patrz genialny serial z magia o kocie rademens 7 Życzeń czy Tajemnica Sagali nieco późniejsza, filmy Dekalog lub Kogel Mogel 👌

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt