500 MB spokojnie wystarczy na trzy miesiące używania internetu w smartfonie bez ograniczeń

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 4,33 na 6)
Loading...

500-mb-spokojnie-wystarczy-na-trzy-miesiace-uzywania-internetu-w-smartfonie-bez-ograniczenW jednym z wcześniejszych artykułów w My mobile pokazaliśmy, że możliwe jest korzystanie z prawie półrocznego darmowego mobilnego internetu bez kupowania pakietów. Chodziło wtedy o bonus 0,5 GB danych z lejkiem 32 kb/s po jego wykorzystaniu dostępny przy doładowaniu 50 PLN w sieci komórkowej Red Bull Mobile. Co ciekawe, aktywność wynosiła aż 150 dni co przekłada się na 5 miesięcy.

Teraz postanowiliśmy sprawdzić na jak długo wystarczy te przyznane 500 MB. Ku zdziwieniu był to całkiem niezły pod kątem ilościowym okres 3 miesięcy (90 dni). Trzeba ponadto zaznaczyć, że Internet był używany bez ograniczeń. Pogoda Yahoo aktualizowała się automatycznie po każdym odblokowaniu ekranu, Emaile miały włączony tryb Push o używaniu Opery Mini nie wspominając.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedynie z Facebookiem nie przesadzaliśmy zbytnio, ponieważ tam nie ma żadnej kompresji danych (jak chociażby w Google Play na sieci 3G z wyświetlaną gorszej jakości grafiką), a tam jak wiemy strumień wiadomości ciągnie się wręcz w nieskończoność. Nie warto zatem tracić cennych pakietów na tzw. LOL kontent, czyli zabawne treści serwowane przez operatorów w stylu piąteczek, koniec weekendu z grafikami leżącego leniwie kota na kocyku. Na przekór natomiast korzystaliśmy z YouTube na potęgę. Wszystko za sprawą dedykowanej promocji, gdzie ruch z tego najpopularniejszego portalu wideo na świecie nie pomniejszał pakietu w Red Bull Mobile. Oferta dla fanów muzyki jest fenomenalna, ponieważ mogą oni oglądać teledyski dosłownie non stop. Morał tej historii jest więc prosty. Przy miesięcznym zobowiązaniu abonamentowym spokojnie w skali miesiąca wystarczy nam te 200 MB, góra 500 MB.

(fot. Opera)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “500 MB spokojnie wystarczy na trzy miesiące używania internetu w smartfonie bez ograniczeń”

  1. marian Odpowiedz

    Najpierw piszesz ze 0.5gb wystarczy na 3mce bez ograniczen a na koncu ze 200-500mb na miesiac. 0.5gb na miesiac to jak 0,5l na dwóch, niby jest ok ale po chwili okazuje sie ze trzeba dokupic bo mało:p

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt