PREMIERA: Seniorzy strasznie przepłacają za usługi telekomunikacyjne

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak seniorzy czy też osoby w wieku naszych teściowych potrafią przepłacać za usługi telekomunikacyjne. Historia z życia wzięta. Do dziś są numery, które płacą (uwaga, to wcale nie jest wakacyjny żart) aż 5 PLN za 1 GB danych w Plusie, a potem się dziwią, że tak szybko się kończy Internet w telefonie podczas gdy cena rynkowa to 1 PLN za 1 GB.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Owszem, pocieszają się oni promocją piąte doładowanie gratis, ale są zdecydowanie lepsze całościowo oferty na rynku Pre-paid. Właśnie w pomocy takim użytkownikom powstało medium My mobile, a wraz z nim rankingi ogólne telekomów na kartę czy dedykowane zestawienia paczek danych. Padały nawet stwierdzenia, że człowiek powinien brać opłaty lub otworzyć sieć punktów doradczych dla tego typu nierozeznanych klientów.

Później taki konsument przez lata przepłaca konkretne sumy, a wielki operator wypłaca sobie kosmiczne dywidendy w kwotach przeszło 600 milionów złotych. Takie są fakty. To nie koniec kwiatków w Plusie. Po dziś dzień możemy zauważyć absurdalne oferty, gdzie 1 GB kosztuje zawrotne 10 PLN (dziesięciokrotność rynkowych stawek). Potwierdza to podstrona www.plus.pl/uslugi/pakiety-internetowe-w-plusie-na-karte.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt