Dzięki darmowemu YouTube w Red Bull Mobile pakiet 500 MB wystarczy aż na 4 miesiące

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

dzieki-darmowemu-youtube-w-red-bull-mobile-pakiet-500-mb-wystarcza-az-na-4-miesiace

To naprawdę ciekawe jak interesujące zależności występują w telekomunikacji podczas wprowadzania jednej promocji dla drugich rozwiązań. W przeszłości w serwisie My mobile został ukazany przykład, w którym zmiana jednostki naliczania internetu wpływała znacząco na prędkość zużywania się pakietów. Teraz będzie przedstawiona podobna historia. Chodzi o szybkość wykorzystania darmowej paczki 500 MB internetu przy doładowaniu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na skutek wprowadzenia (właściwie to ponownego przedłużenia) kapitalnej promocji z darmowym oglądaniem YouTube w Red Bull Mobile znacząco spadła prędkość zużywania się pakietu internetowego. W przeszłości dokładnie ta sama paczka przy korzystaniu z telefonu bez ograniczeń w sposób zupełnie naturalny wystarczała na 3 miesiące. Aktualnie przy identycznym sposobie korzystania ze smartfonu wyszły już 4 miesiące. Nie trudno zgadnąć co było przyczyną takiego stanu rzeczy. Jest nim niezliczanie transferu w ramach akcji marketingowej z bezpłatnym YouTube.

W efekcie zyskujemy miesiąc więcej, jeśli chodzi o moment nałożenia lejka spowalniającego. Z pewnością te 30 dni zdecydowanie piechotą nie chodzi. W dodatku zyskujemy znacznie większy komfort pracy na pełnej prędkości. Natomiast przy używaniu na co dzień przeglądarki mocno kompresującej dane, Opery Mini to zużyte transfery na samym surfowaniu po sieci web są na zbliżonym poziomie jak dawniej. Więcej szczegółów o promocji Red Bull Mobile znajdziemy na www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/promocje-na-karte/darmowy-youtube-w-telefonie.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt