PREMIERA: Przypominajka symbolem upadku GG

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Naprawdę smutno się patrzy na powolny koniec komunikatora Gadu-Gadu, w skrócie GG jak niegdyś polskiego największego serwisu społecznościowego Nasza Klasa (NK). Po zaledwie kilku latach świetności dziś obie usługi są cieniem historii. W GG to na dobrą sprawę jedyne powiadomienia jakie dostajemy to te od automatu o nazwie Przypominajka.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zazwyczaj są to informacje o ważnych datach z kartki kalendarza. Czasem są to również zdesperowane panie szukające bratniej duszy, choć do tego służą zupełnie inne dedykowane aplikacje. Wszystko zgarnął na dobrą sprawę Facebook. Raz, zniszczył Naszą Klasę, która w pewnym momencie stała się symbolem lansu, chwalenia się dobrami materialnymi czy wycieczkami. Dwa, to samo zrobił Messenger z GG. Podwójne uderzenie.

Obecnie schyłek albo jego początek możemy śmiało obserwować w portalu Facebook. Dziś wchodzenie tam jest niczym innym jak stratą czasu. Mało kto publikuje coś ciekawego w strumieniu informacji. Zazwyczaj są to opłacone reklamy oraz rekomendacje na bazie naszych wcześniejszych kliknięć. Ostatnia wartość chyba to grupy, które przejęły rolę dawnych forów internetowych. One też lata hossy mają dawno za sobą.

(fot. GG/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11325 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Przypominajka symbolem upadku GG”

 1. GaduAir Odpowiedz

  Wypłacają wynagrodzenia dla ludzi tam „pracujących” – co najmniej dziwne.
  GG TRUP, od zawsze mieli kiepski przekaz i tym bardziej kiepskie reklamy, oczywiście nie piszę TU o tym spamie którym obrzucają swych użytkowników.

  • Kamil

   W sumie masz trochę racji, ostatnio jak działałem na notebooku i szybko klikałem to mi się wyświetlił pop up, gdzie zacząłem klnąc na GG co za Crapol! Model biznesowy aka bannery już dawno RIP 👻 Tylko content marketing się dzis liczy aka Beats Stories lub My mobile STORIES 🏆

 2. krzyś Odpowiedz

  Hehe ja caly czas korzystam z GG i wielu moich znajomych a takie art.czytam od 10ciu lat:)

  • Maly

   Pogrzeb gg był wieszczony już dawno. Ale do czasu jak Facebook w d..pie będzie miał prywatność to gg pozostaje jedyną alternatywą.
   Na gg naprawdę da się usunąć kontent, poza tym nie musisz podawać swojego pesele, telefonu i karty kredytowej aby założyć konto. Facebook niczego nie kasuje tylko ukrywa,a potem z tego korzysta dla własnego widzimisie. 
   Kiedyś usunąłem konto Facebook. Po latach znowu zakładam, podaję numer telefonu, a oni piszą, o witaj znowu, to jest to co kiedyś miałeś, a to co ominęło cię przez ostatnie lata, itp… nic nie zginęło. Masakra. 
   Na gg mam już 3 konto i wszystko prywatne. Na tyle na ile sam zdecyduję. 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt