PREMIERA: Nowy status GG z maseczką

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć komunikator GG najlepsza lata w historii ma za sobą (został wręcz zniszczony przez potężnego Messengera należącego do społecznościowego giganta Facebook) to nie przestaje zaskakiwać. Właśnie mamy taki niezły przykład niestandardowego marketingu, czyli najbardziej lubianego dla przedstawicieli branży na tle zawsze najnudniejszych reklam wizerunkowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Otóż popularny niegdyś GG dodał nowy status z maseczką. Oczywiście jest to nawiązanie do sytuacji epidemiologicznej związanej z koronawirusem występującej prawie na całym świecie (no może z wyjątkiem Nowej Zelandii). Kiedyś już mieliśmy podobne działania z jego strony. Chodzi o status korzystam z GG Plus jako darmowa reklama w płatnej, niegdyś wersji mobilnego komunikatora dla użytkowników Polkomtela.

Tak własnie było dekadę temu, czyli kawał czasu w sektorze nowych technologii. Wtedy panowało i rządziło Gadu-Gadu. Podobnie można powiedzieć o serwisie społecznościowym Nasza Klasa. Później wszystkie sektory przejął Mark Zuckerberg. Jego Facebook dziś niestety nie oferuje żadnej wartości, a wall (tzw. ściana) przypomina nic nie wnoszący pozytywnego do życia jeden wielki słup reklamowy. Jedyną wartością jest zaś komunikator.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt