PREMIERA: Aplikacja GG jest strasznie zacofana

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To wręcz nieprawdopodobne jak mocno niedopracowana jest wciąż aplikacja GG. Niegdyś był to wręcz kultowy komunikator internetowy, jeszcze z nazwą Gadu-Gadu. Wystarczy porównać go z konkurencją typu Messenger od Facebooka. Serwis My mobile skupi się na dwóch potężnych wadach charakterystycznego żółtego słoneczka (oznaczającego dostępność, gotowość do rozmowy).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po pierwsze, w wersji na Androida aplikacja GG po zamknięciu nie wyświetla powiadomień o nowych wiadomościach. To prawdziwy skandal aż chciałoby się rzecz. Jakiś zespół deweloperów zapomniał zaimplementować funkcję powiadomienia Push i tak się buja tytuł latami z niedoróbką. Dla porównania w iOS nie ma tego problemu. Powiadomienia dochodzą normalnie po zamknięciu aplikacji GG. Znowu zatem mamy przykład wyższej staranności na platformie Apple.

Po drugie, pozycja nie wyświetla statusów doręczenia czy też przeczytania wiadomości w komunikatorze. Przez to człowiek musi się domyślać czy osoba odczytała komunikat. W takim Messengerze mamy charakterystyczną fajeczkę (oznacza wiadomość dostarczoną) oraz wyświetlanie awatara z Facebooka, co potwierdza fakt przeczytania informacji. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to nie koniec rodzimego GG. My mobile przewidywało jego powolny upadek wskutek takich usług jak Messenger, który przy okazji niszczy SMSa.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Aplikacja GG jest strasznie zacofana”

 1. SteveJobs Odpowiedz

  GaduAir a teraz GG jest powoli wykańczane.
  Teraz tam nie ma ani znajomych bo samemu też się nie korzysta, jedynie zalążek kiepskiego nudnego czatu losowego tam jest z też kiepskim podziałem kryteriów.
  Zamiast wprowadzić tam możliwość grania w różne GRY i dzielenia się wynikami itp. itd. to mają wyje0bane od 10 lat o ile nie dłużej.
  Jedynie firmy jeszcze z GaduGadu bo jest jakotako bezpieczny i prosty ale głównie ze starych wersji 7 coś pokrewne. Choć FB i inne cośtamMedia pochłonęły ludzi przeglądaniem kupy spamu znajomych.

  • SteveJobs

   GG jak najbardziej działa ale nie jest rozwijane wcale jako normalny komunikator.
   Teraz zajmują się promowaniem miłości z ukrainkami: https://www.facebook.com/290607667787/videos/vb.290607667787/486398718495500/?type=2&theater
   Sztab ludzi też mają z ukrainy.
   Rozdają również balony na chodnikach.
   Idą w stronę randkowych stron typu „Rolnik Szuka Żony”.
   LycaMobile też reklamuje się dla ukrainców i na nich widzi swój zysk w Polsce.
   Baaa, nawet Polskie pośredniaki pracy promują ukrainskich pracowników i często wymagają rosyjski, ukraiński jako język obowiązkowy w wymaganiach.

   Ciekawe ile firm zmieniło docelowych klientów?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt