Mobilne GG w wersji Java wygląda tak jak w smartfonowej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No to mamy już drugi w ostatnim czasie pozytywny przykład po premierze Opery Mini 7.0 w wersji Java w telekomunikacyjnym świecie, który wciąż pokazuje istotną rolę zwykłych telefonów komórkowych. Jest nim premiera nowej wersji mobilnej aplikacji GG dla słuchawek Nokia z platformą S40. Te środowisko to również Java i feature phony.

Co ciekawe, wiele osób myli S40 z Symbianem S60. Tak naprawdę to są dwa zupełnie inne światy. Wersja Java na S40 wygląda zupełnie tak jak wydanie na smartfony. Gołym okiem możemy zobaczyć na obrazku obok czarny design programu,  wygodne przełączanie rozmów z kartami na zasadzie kropki, górna sekcja menu jest identyczna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wiele osób zadaje sobie jeszcze pytanie, co widać po komentarzach w internecie odnośnie płatności abonamentu. Dzieje się tak, ponieważ użytkownicy mylą darmowe pobieranie z Nokii Sklepu (Ovi Store) programu z tym aspektem. Ten nadal występuje w mobilnym GG dla zwykłych słuchawek (czego nie można już powiedzieć o smartfonach) co potwierdzają oficjalne witryny producenta komunikatora. Na szczęście jest szansa na darmową wersję mobilnego GG w wersji Java. W najbliższej przyszłości tak właśnie powinno się stać. GG Network od pewnego czasu przymierza się do takiej decyzji. W zamian będziemy oglądać mobilne reklamy, zupełnie tak jak w komputerowej wersji GG. Więcej szczegółów na temat nowego wydania mobilnego GG przeznaczonego na platformę S40 znajdziemy na oficjalnym blogu.

(fot. GG/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt