PREMIERA: Justin Bieber gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czas na kolejną gwiazdę miesiąca w ramach weekendowego cyklu My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nim artysta muzyki pop, czyli Justin Bieber. Z pewnością ku zaskoczeniu wielu osób, ale również i on ma na swoim koncie obszerną listę hitów. I wcale nie chodzi tutaj o chyba najbardziej znany utwór Baby (z Ludacris) w jego dyskografii bijący rekordy odsłon na portalu YouTube należącego do giganta internetowego Google.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Artysta nawet występuje ostatnio w całkiem niezłym dokumencie (niestety z napisami jak w Apple TV+) dostępnym za darmo w ramach YouTube Originals jako treści premium tego największego na świecie serwisu wideo. Znakomite jego pozycje to chociażby Somebody To Love (wykonywane w duecie z utalentowanym piosenkarzem Usher), Boyfriend (powyższa grafika zawiera z niego właśnie kadr) czy As Long As You Love Me (chyba najlepszy do tej pory również z motywami amerykańskich raperów).

Ponadto dochodzi Never Say Never (z Jaden Smith, synem znanego aktora Will Smitha) z filmu kinowego o tym samym tytule, Beauty And A Beat (i znowu mamy wątek raperski z Nicki Minaj) oraz dynamiczną pozycję z gatunku dance o nazwie Let Me Love You stworzony z znanym z tej sceny DJ Snake. Do tego mamy najnowszy, niezwykle klimatyczny klip 10.000 Hours nagrywany z prawdziwą żoną. Z pewnością spośród całej masy muzyki typowo popularnej w jego wykonaniu znajdziemy kilka perełek dla siebie.

(fot. VEVO/My mobile)

WBREW POZOROM, JUSTIN BIEBER MA SPORO HITÓW

JUSTIN BIEBER – AS LONG AS YOU LOVE ME

JUSTIN BIEBER – BOYFRIEND

JUSTIN BIEBER – SOMEBODY TO LOVE

JUSTIN BIEBER & DJ SNAKE – LET ME LOVE YOU

JUSTIN BIEBER – 10.000 HOURS

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt