PREMIERA: Britney Spears gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czas na kwietniową gwiazdę miesiąca w My mobile LIFESTYLE. Chyba każdy z nas o niej słyszał. Tym razem jest nią księżniczka muzyki pop, która święciła przed laty ogromne szczyty popularności. Chodzi o wokalistkę Britney Spears. Na szerokie wody wypłynęła za sprawą utworu Baby One More Time. Później usłyszeliśmy o niej dzięki niezwykle klimatycznym Sometimes.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jednak największe hity miały dopiero nadejść. Bez wątpienia stały się nimi Born To Make You Happy, Opps I Did Again (wideoklip jest z motywem lądowania na Marsie) czy Lucky (teledysk pokazujący kulisy piękna w Hollywood). Natomiast I’m Not A Girl Not Yet A Woman nagrywane było w cudzie natury jakim śmiało jest Wielki Kanion Kolorado. Oczywiście nie zabrakło innych, zdecydowanie bardziej dynamicznych propozycji.

Raczej możemy do nich zaliczyć tytuły Crazy, Stronger lub Overprotected. Z kolei Toxix czy I’m A Slave 4 U to swoistego przemiana artystki, która ma pokazać jej zdecydowanie odważniejszy (wręcz pikantny) charakter. To już nie jest urocza studentka z sąsiedztwa z małego amerykańskiego miasteczka znanego chociażby z filmów jak dawniej. Jeżeli akurat mamy ochotę powspominać na słuchawkach w smartfonie stary dobry pop, z pewnością kilka propozycji Britney Spears się do tego nadaje.

(fot. Britney Spears/My mobile)

BRITNEY SPEARS BYŁA KSIĘŻNICZKĄ POPU

BRITNEY SPEARS – BABY ONE MORE TIME

BRITNEY SPEARS – SOMETIMES

BRITNEY SPEARS – BORN TO MAKE YOU HAPPY

BRITNEY SPEARS – OOPS I DID IT AGAIN

BRITNEY SPEARS – LUCKY

BRITNEY SPEARS – STRONGER

BRITNEY SPEARS – I’M NOT A GIRL, NOT YET A WOMAN

BRITNEY SPEARS – I’M A SLAVE 4 YOU

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Britney Spears gwiazdą miesiąca [My mobile TV]”

    • Kamil

      J.LO lepiej sie trzyma. Moze za duzo stresu i za malo sportu jak w tych dokumentach na Netflix czy Player. Ostatnio mocno sie wczulem w kawalek Lucky po latach, dla mnie to hits! ?

      PS, ale sie laguje Sony Xperia 10 z Android ?❤️? Procek nie wyrabia z embedowanymi 8x klipami z YouTube 😐 #pro_develepers

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt