Squid agregatorem treści dla smartfonów Huawei

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacja Squid była już polecana w serwisie My mobile za prezentowanie użytkownikom głównie wartościowych treści na tle zdecydowanie bardziej zawodnego rozwiązania Google News. Teraz usługa notuje wielki sukces, nie tylko marketingowy. Otóż Squid jest oficjalnym dostawcą, swoistego rodzaju agregatorem sprawdzonych informacji dla smartfonów marki Huawei.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie w jego dedykowanej przeglądarce o nazwie Browser będą się wyświetlać aktualności. To samo dotyczy panelu asystenta. Wszyscy przecież znamy ogromne problemy Huawei w związku z banem nałożonym przez Google, wskutek działań amerykańskiej wojny handlowej z Chinami (w kontekście podsłuchiwania czy szeroko rozumianych działań wywiadowczych tamtejszego rządu przy wykorzystaniu sieci komórkowych).

Nie tylko Squid poszerzy zasięg działania do milionów klientów smartfonów Huawei, ale i również wartościowe witryny wliczając w to najbardziej innowacyjne medium o technologiach mobilnych w Polsce My mobile z całą masą premierowych artykułów niedostępnych nigdzie indziej. Niestety, ale dziś Google News zostało wręcz zhakowane przez bylejakość produkowaną na potęgę w formie akordu przez ogromne portale.

(fot. Squid/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt