PREMIERA: Maksymalnie miesiąc trwa zachwyt nowym telefonem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Każdy z nas te uczucie radości w momencie zakupu telefonu komórkowego. W tym miejscu warto zastanowić się nieco szerzej jak długo trwa ten psychologiczny moment euforii, czyli napływu dopaminy do mózgu. Chyba śmiało można powiedzieć, że po miesiącu trochę ten cały czar nowego urządzenia pryska. Już nie nie zachwyca ono tak jak dawniej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Jest to kolejny zwykły, a nie niezwykły inteligentny telefon komórkowy jakich wiele chociażby na rynku (zdominowanym coraz częściej przez chińskie marki). To dlatego tak ważne, by nowy smartfon był wybrany z rozwagą. Jest z nim trochę tak jak z miłością. Zauroczenie minie, a potem trzeba będzie go używać przez lata. Najczęściej kilka, choć ostatnio wymienia się góra co dwa lata na nowsze modele albo i rzadziej.

Wskazują na to malejące statystyki sprzedaży telefonów komórkowych raportowanych przez dostawców. Masowy klient coraz rzadziej wymienia słuchawkę na nowszą. Można to rozumieć na dwa sposoby. Po pierwsze, nic aż tak ważnego wnoszą i nie ma sensu zmieniać dobrze działający smartfon (zmienić się może z nadejściem 5G). Po drugie, mija cały marketingowy szał kreowany sztucznie przez wielkie koncerny technologiczne.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Maksymalnie miesiąc trwa zachwyt nowym telefonem”

  1. GaduAir Odpowiedz

    kupując TERAZ telefon nie patrzy się na wygląd a na bebechy, niestety POLITYKA do tego zmusza, Konsument nie ma WYBORU 🙁

    • Kamil

      Dla mnie wygląd ma ogromne znaczenie jak w życiu, telefon musi mi się podobac ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt