PREMIERA: Jorja Smith, gwiazda miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jorja Smith to mocno utalentowana piosenkarka z gatunku muzyki na pograniczu R&B, soul i pop. Mimo młodego wieku 23 lat już zdołała stworzyć trzy przeboje. Chodzi o takie utwory jak klimatyczne Beautiful Little Fools, równie spokojne The One czy kapitalne Blue Lights z domieszką hip-hopu. Gdyby bawić się w szkolną ocenę to chyba piątka z plusem byłaby najlepsza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wysoka nota 5,5/6 dotyczy rzecz jasna wszystkich trzech prezentowanych pozycji. W tej chwili nawet utwór Blue Lights zajmuje wysokie ósme miejsce najczęściej odtwarzanych (odsłuchiwanych) w aplikacji Xperia Muzyka. I tutaj ponownie niezwykle wysokiej jakości sztuka nie ma jakiejś oszałamiającej liczby subskrybentów. Tylko tak należy rozumieć ich liczbę nieco dwustu tysięcy na kanale wokalistki na YouTube. Podobnie było w przypadku Marysi Starosty (zaledwie 4 tysiące widzów).

Bez dwóch zdań Jorja Smith to dobry wybór na pierwszą, debiutancką gwiazdę miesiąca nowego muzycznego cyklu w My mobile LIFESTYLE. Jeśli się on przyjmie to na horyzoncie są następni utalentowani artyści, których warto zaprezentować szerszemu gronu odbiorców, aniżeli tylko miłośnikom danego gatunku. Wszak każdy dzisiaj słucha muzyki na telefonie komórkowym. Wieże Hi-Fi niestety poszły w odstawkę mimo znakomitej jakości dźwięku wzbogaconej dynamicznymi niskimi tonami.

(fot. VEVO/My mobile)

JORJA SMITH MIMO DUŻEGO TALENTU MA MAŁO SUBSKRYPCJI

JORJA SMITH – BEAUTIFUL LITTLE FOOLS

JORJA SMITH – THE ONE

JORJA SMITH – BLUE LIGHTS

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt