PREMIERA: Honey polską gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Do tej pory gwiazdami miesiąca w cyklu My mobile LIFESTYLE były wyłącznie postacie zagraniczne. Wystarczy nadmienić tak niezwykle mocno utalentowanych artystów jak chociażby Jorja Smith, Camila Cabello, Khalid, Ariana Grande, Halsey, Post Malone, Justin Bieber, Cee Lo Green, Sia, Dua Lipa czy ostatnio The Weeknd. Teraz przyszła na Polskę, czyli krajową wokalistkę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym razem jest to ex-blogerka Honey prezentująca ciekawe połączenie muzyki pop oraz dance w iście amerykańskim stylu (wystarczy spojrzeć na starannie przygotowane niejako na deser wideoklipy). Ma ona całkiem sporo przebojów w dyskografii. Trzeba nadmienić takie szybko wpadające w ucho utwory jak No One, klimatyczne Runaway, Nie Powiem Jak (z teledyskiem nagrywanym na pięknej wyspie), La La Love, Insomnia (grafika powyżej) czy GPS z przesłaniem technologicznym.

Brak zasięgu, niedostępna sieć to chyba najlepsze podsumowanie tych odniesień. Czasem naprawdę warto odrzucić zdobycze cywilizacji, aby się ponieść dużo bardziej nieprzewidywalnej spontaniczności. Z całą pewnością gwiazda miesiąca z kraju nad Wisłą stanie się częstszym widokiem w My mobile. Jest bowiem sporo młodych piosenkarzy lub piosenkarek, które warto zaprezentować czytelnikom obok wielkich gwiazd światowej estrady nadmienionych w pierwszym akapicie powyżej.

(fot. VEVO/My mobile)

HONEY POSIADA SPORO HITÓW

HONEY – NO ONE

HONEY – RUNAWAY

HONEY – NIE POWIEM JAK

HONEY – LA LA LOVE

HONEY – INSOMNIA

HONEY – GPS

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt