PREMIERA: Smolasty lipcową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po miesiącu przerwy czas na kolejną gwiazdę miesiąca cyklu My mobile LIFESTYLE. Tym razem jest nim niezwykle mocno barwna postać warszawskiej sceny muzycznej. Chodzi o artystę o pseudonimie Smolasty. Bez wątpienia największą sławę przyniósł mu wielki ogólnopolski hit o tytule Fake Love (nie mylić z Fake 5G doskonale znanym z branży telekomunikacyjnej).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teledysk zanotował przeszło 50 milionów odsłon w serwisie YouTube. Zawierał ponadto ciekawy tekst z przesłaniem. Jeszcze większym hitem była pozycja Duże Oczy (z kosmicznymi 114 milionami wyświetleń na tej samej witrynie z klipami wideo od koncernu Google). To są naprawdę ogromne liczby na mocno ograniczonym ilościowo polskim podwórku. Utwór nawet był grany podczas występu obok Dworca Centralnego w Warszawie i znanym programie Top Model.

Aktualnie radiowe listy przebojów szturmuje utwór Herbata z Imbirem, aczkolwiek na YouTube ma on póki co zaledwie 14 milionów odsłon (jak na swoje wyśrubowane standardy). Być może należy to tłumaczyć efektem nowości. Smolasty wystąpił także z mocno lubianym Karolem Strasburgerem w ostatnim sezonie show Kuba Wojewódzki dostępnym na platformie streamingowej Player. Pozostaje zatem nic jak życzyć wykonawcy kolejnych równie mocno udanych produkcji muzycznych na przyszłość.

(fot. Warner Music/My mobile)

FAKE LOVE, CHYBA NAJWIĘKSZY HIT ARTYSTY SMOLASTY

SMOLASTY – FAKE LOVE

SMOLASTY – DUŻE OCZY

SMOLASTY – HERBATA Z IMBIREM

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt