PREMIERA: Ariana Grande, nowa księżniczka popu [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kiedyś księżniczką popu była Britney Spears. Dziś mamy nową princess muzyki pop (w skrócie popularnej). Oglądając stacje pokroju MTV Live HD śmiało można zauważyć wyróżniającą się piosenkarkę Ariana Grande, która mocno promowana jest również przez stacje radiowe. Ku zaskoczeniu ma ona na koncie kilka przebojów, co może nieco dziwić.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić całkiem udane utwory Problem (z udziałem znanej, kontrowersyjnej raperki Iggy Azalea), klimatyczne Break Up With Your Girlfriend I’m Bored, mocno dynamiczne Into You czy w końcu najnowszy hit Boyfriend (nagrany w duecie z Social House). Ten przykład doskonale pokazuje jak pozory w muzyce mogą mylić. Pierwsze skojarzenie to lalka barbie jak się patrzy na te wszystkie miniaturki czy fragmenty teledysków Ariany Grande na YouTube. Tymczasem można się mile zaskoczyć.

Podobnie jest w przypadku takich artystów jak Justin Bieber oraz Nicki Minaj, ale to już temat na następne publikacje. I pomyśleć, że aż trzy miesiące minęły od ostatniego odcinka z cyklu My mobile LIFESTYLE, gdzie prezentowane są muzyczne gwiazdy miesiąca. Taki jest natłok zdarzeń. Ostatnio, bo w maju prezentowano sylwetkę ciekawego wykonawcy Khalid. Jeszcze wcześniej była Camila Cabella czy Jorja Smith. Muzyka jest dla wielu osób najważniejszą dodatkową funkcją telefonu i trzeba o tym pamiętać.

(fot. VEVO/My mobile)

WBREW POZOROM ARIANA GRANDE MA KILKA HITÓW

ARIANA GRANDE – PROBLEM

ARIANA GRANDE – BREAK UP WITH YOUR GIRLFRIEND I’M BORED

ARIANA GRANDE – INTO YOU

ARIANA GRANDE – BOYFRIEND

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Ariana Grande, nowa księżniczka popu [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt