PREMIERA: Halsey, kolejny wielki talent [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Początek nowego miesiąca to doskonały czas na kolejną nową gwiazdę w ramach cyklu weekendowego My mobile LIFESTYLE. Tym razem niniejsza witryna zwróci uwagą nie niezwykle utalentowaną piosenkarkę o pseudonimie artystycznym Halsey. Co ciekawe, jest ona jeszcze młodsza o rok od (25-letniej zaledwie) Ariany Grande prezentowanej ostatnio. Padło wtedy określenie nowej księżniczki popu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeszcze wcześniej My mobile rekomendowało wykonawców takich jak Jorja Smith, Camila Cabello czy Khalid. Tak więc póki co równouprawnienia tutaj nie ma niezwykle popularnego w Kalifornii. Wróćmy jednak do Halsey. Posiada ona bowiem niezwykle klimatyczne utwory w swoim portfolio. Pierwszym takim większym przebojem, dzięki któremu wokalistka przedostała się do tzw. mainstreamu szerokiej publiczności jest pozycja Now Or Never. Już sam teledysk ma mocno magiczny charakter.

Później Halsey zabłysnęła wielkim hitem Him & I nagranym w duecie z G-Eazy. Ostatnio z kolei mieliśmy równie znakomite Without Me z albumu Manic. Trzeba przyznać, iż ta mieszanka popu oraz rocku (jak podaje Wikipedia) wyszła znakomicie. W dzisiejszym mocno skomercjalizowanym świecie muzyki popularnej przeważają klimaty na pograniczu dance i pop, a tutaj taka pozytywna odmiana. W Polsce zaś wciąż ma się nieźle rodzimy rap (hip-hop), zapewne z uwagi na szczery, prawdziwy przekaz w tekstach dla słuchaczy.

(fot. VEVO/My mobile)

HALSEY MIMO MŁODEGO WIEKU OSIĄGNĘŁA DUŻY SUKCES

HALSEY – NOW OR NEVER

HALSEY & G-EAZY – HIM & I

HALSEY – WITHOUT ME

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt