PREMIERA: Telefonistki [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ma szans. Żaden asystent głosowy nie zastąpi konsultanta z infolinii. Co najwyżej algorytm sztucznej inteligencji może się ładnie przywitać z klientem, a następnie go nakierować do odpowiedniego działu, a tym samym właściwej osoby z wiedzą w wielkim open space Call Center. Wyobraźmy sobie sytuację zrobienia planów sprzedażowych koncernu telekomunikacyjnego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby nawet rozmawiać z robotem. Człowiek zdecydowanie woli przyjemną pogawędkę z dajmy na to miłą konsultantką, która na momencie może dopasować ofertę, a następnie zakończyć negocjacje udaną, gdyż domkniętą sprzedażą. Podobnie jest z sytuacją w drugą stronę, w której to klient dzwoni do firmy z branży typowo IT. Historia za chwilę opisana wydarzyła się na faktach.

Przyszła bowiem pora na ponowną, coroczną instalację certyfikatu SSL na serwerze. Niestety przy okazji zmienił się panel administracyjny usługi. Został on całkowicie przeprojektowany wizualnie o kwestie RWD. Człowiek nie miał czasu czytać nudnej dokumentacji technicznej, gdzie często zrzuty ekranu przedstawiały inne obrazy na tle rzeczywistych zdarzeń na monitorze notebooka. Dosłownie pięć minut rozmowy z konsultantem infolinii załatwiło sprawę z uwagi na cenny feedback żywej osoby.

(fot. Netfix/My mobile)

SZTUCZNA INTELIGENCJA PRZEGRYWA Z KONSULTANTEM

MATERIAŁ PROMOCYJNY TELEFONISTKI OD NETFLIX

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Telefonistki [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt