PREMIERA: Na ekranie mam zero range [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trwa znakomita pasa sieci komórkowej Orange. Tylko tak należy rozumieć aż cztery zwycięstwa z rzędu pomarańczowego operatora w My mobile RANKING (od października do stycznia). Wszystko ponadto wskazuje na to, iż znany warszawski raper Tede również ma numer u tego francuskiego telekoma. Ostatnio miał on znakomite albumy jak Elliminati, Keptn, Skrrrt, Noji czy Karmagedon.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W świetnym utworze z toną przekazu o tytule Ja & Ja pada stwierdzenie na ekranie mam zero range. Oczywiście widać tutaj nawiązanie do sieci Orange (zer-orange). Artysta w ten sposób nie chciał reklamować operatora w darmowy sposób. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż w przeszłości współpracował on z konkurencyjnym Play, a dokładniej mówiąc jego submarką dla aktywnych ludzi o nazwie Red Bull Mobile.

Akurat samochodowa wyprawa 50 Stanów Świadomości po USA była kapitalna. Akcja marketingowa z Red Bull Mobile udała się wtedy znakomicie. My mobile swego czasu wyszczególniało najlepsze odcinki niesamowitej podróży po tym wielkim kraju. Ten fakt został nadmieniony w formie tekstu pierwszy co nagrywał vlogi wyprawy przez konkurencyjnego rapera Peja na jego ostatniej płycie GOAT w pozycji Game Changer.

(fot. Tedewizja/My mobile)

TEDE – JA & JA

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt