PREMIERA: Po aktualizacji Sony Xperia 10 zyskuje nagrywanie filmów w 4K ze stabilizacją obrazu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie oszukujmy, ale większość małych aktualizacji oprogramowania smartfonów nic do nich nie wnosi poza stabilnością oraz usunięciem bugów mało widocznych dla użytkowników. Dopiero duże uaktualnienia Androida typu przejście z wersji 9.0 Pie na 10 potrafi sporo zmienić. Tym bardziej warto pochwalić japońskiego dostawcę za pewną miłą niespodziankę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Otóż po jednej z takich mniejszych aktualizacji telefonu Sony Xperia 10 dodano niezwykle praktyczną funkcję, która z pewnością spodoba się wszystkim amatorom kina. Pojawiła się bowiem opcja stabilizacji obrazu dla filmów nagranych w zdumiewającej jakości 4K oraz formacie 21:9 CinemaWide. Przez to do absolutnego minimum redukowane są irytujące drgania na klipach. Technologia ta nazywa się dokładnie SteadyShot.

Jak pokazuje powyższe zdjęcie, napis ten posiada nareszcie przełącznik w pozycji aktywnej (włączonej). Przed aktualizacją Androida go nie było niestety (na tle standardu Full HD, w przypadku telewizorów jest już mało atrakcyjny). Każdy chce się przecież cieszyć obrazem ostrym jak brzytwa. Teraz taką nowoczesną kamerę wideo w zasadzie mają wszyscy w swoich kieszeniach. I to jest właśnie piękne w łapaniu chwili przy użyciu technologii mobilnych na tle tradycyjnych lustrzanek zabieranych ze sobą okazjonalnie.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10873 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt