PREMIERA: Stary telefon, a wciąż ma dobrą przednią kamerę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po raz kolejny okazuje się, że nawet po latach warto sprawdzać specyfikację telefonu. Możemy bowiem odkryć wiele interesujących rzeczy jak chociażby fakt posiadania funkcji nagrywania dźwięku przez mikrofon w systemie stereo dla modelu Sony Xperia XA. Podobne odkrycia mogą pojawić się później. Tak właśnie było z opcją przedniej kamery wideo w Full HD.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Identyczna sytuacja wystąpiła w nowszym urządzeniu Sony Xperia 10. Dopiero flagowiec Xperia 1 IV nagrywa w 4K z przodu. Jakby tego było mało leciwa Xperia XA także rejestruje obraz wideo videocall w 1080p, a ma rocznik 2016. Dla porównania Xperia 10 jest z 2019 roku. Gdybyśmy się tak głębiej zagłębili w metryczkę smartfonu to z pewnością znalezione zostałoby jeszcze wiele innych zaskakujących kwestii. I to jest właśnie piękne w technologiach mobilnych czy telekomunikacji.

Zaskoczeń nie brakuje. Stary telefon po wielu latach dalej potrafi pozytywnie zmienić nasze postrzeganie słuchawki. Choć na świecie wideorozmowy się nie przyjęły (były one reklamowane jako wielki hit standardu 3G) to w aplikacjach typu Instagram wśród młodzieży są chętnie wykorzystywane z uwagi na efektowne filtry. Być może właśnie to jest szansa na renesans przedniej kamery.

(fot. Sony/My mobile)

KAMERA VIDEOCALL FULL HD 1080P ZASKOCZENIEM W SONY XPERIA 10

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt