PREMIERA: Telefon wykrył aktualizację oprogramowania Android dopiero po podłączeniu do komputera

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Coraz rzadziej podłączamy nasze smartfony kablem USB do komputera, a szkoda. Dużo bowiem tracimy, co potwierdza za chwilę opisana historia. Wszak człowiek na dobre pozbył się przewodów za sprawą chmury, gdzie w iście wygodny sposób lądują zdjęcia z wakacji i nie tylko. Otóż po raz na rok podłączeniu telefonu Sony Xperia 10 do notebooka wyświetliło się powiadomienie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dotyczyło one jakże ważnej aktualizacji oprogramowania. Na komputerze było zainstalowany program producenta o nazwie o Xperia Companion. Być może to miało wpływ, aczkolwiek późniejsze uaktualnienie zostało normalnie wykonane z poziomu smartfonu. Ku zaskoczeniu, jedna rzecz się zmieniła na tle zawsze niewidocznych gołym okiem (tzw. backend na tle front-endu w branży IT) poprawek bezpieczeństwa.

Od teraz Sony Xperia 10 w aplikacjach Facebook oraz Messenger zaczęła przy ikonach wyświetlać licznik powiadomień na tle kropek (znanych z nowych wersji zielonego robota). Niby mała rzecz, a niesamowicie mocno potrafi cieszyć użytkownika. Morał tej historii jest prosty. Jeśli mamy Xperię, częściej podłączajmy ją kablem do komputera w celu wywołania wcześniej niewidocznej normalnie aktualizacji Androida.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12777 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Telefon wykrył aktualizację oprogramowania Android dopiero po podłączeniu do komputera”

    • Kamil

      Masz nicka jak ****, **** i kamieni kupa tekst tego polityka ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt