PREMIERA: Mało który telefon ma funkcję kamery 4K w formacie 21:9 jak w Hollywood [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę mało który smartfon może się pochwalić obecnością funkcji nagrywania filmów wideo w jakości 4K i formacie kinowym 21:9 niczym autor zdjęć na toruńskim festiwalu EnergaCAMERIMAGE. Takie są wnioski po przejrzeniu kilku smartfonów marki Oppo czy Huawei z modelem Nova 9 włącznie mocno reklamowanym przez Roberta Lewandowskiego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zawsze musi być jakieś ale, a to jeden model wcale nie ma proporcji 21:9 dla klipów 4K (przykład z Oppo). Drugi zaś nią dysponuje, aczkolwiek wyłącznie dla standardu Full HD (chodzi o model Huawei Nova 9). Całkiem dziwne bugi oraz niedopatrzenia. Tymczasem filmy nagranie jak w obrazie z Hollywood robią na żywo wrażenie. Te czarne pasy na górze i na dole mocno działają na wyobraźnię. W zasadzie to brakuje w rogu logo HBO.

Na szczęście są inteligentne telefony komórkowe niemające z tym żadnych problemów. Chodzi oczywiście o słuchawki marki Sony Xperia mocno stawiające również na ekrany panoramiczne 21:9 o nazwie CinemaWide. Być może stąd jest kładziony u niej duży nacisk na kamery o takiej samej proporcji. Wielka szkoda, że lwia część smartfonów nie posiada tej prozaicznej opcji nagrywania dla 4K w formacie 21:9.

(fot. Sony/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ENERGA CAMERIMAGE (TORUŃ 2019)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Mało który telefon ma funkcję kamery 4K w formacie 21:9 jak w Hollywood [My mobile TV]”

 1. Kamil Odpowiedz

  Xperia mega awaria od godziny 6-15 nie mogę odblokowac ekranu czarny ekran, ale fatalne bugi programistów nie mam sił włączać kompa jak nie robię produkcji 😐

  • Kamil

   Uff, serwisant Kamcio naprawił bez kompa 😱

    Wskazówka: jeżeli przed naprawą oprogramowania nie możesz wyłączyć urządzenia Xperia, wymuś wyłączenie. W tym celu naciśnij i przytrzymaj jednocześnie klawisz zasilania oraz klawisz zwiększania głośności, aż urządzenie trzykrotnie zawibruje

   via: https://www.sony.pl/electronics/support/articles/SX469601

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt