PREMIERA: A2Mobile znów najlepszą siecią na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (12 liczba głosów, wasza ocena: 2,25 na 6)
Loading...

Po czterech miesiącach posuchy A2Mobile (wspólnie z NJU Mobile) wraca na fotel lidera najlepszych sieci komórkowych na kartę w notowaniu My mobile RANKING. Swoją drogą to sporo zawirowań było w listopadowym zestawieniu. Wysokim trzecim miejscem może się także pochwalić WRodzinie. To najprawdopodobniej jej największy sukces w całej historii rankingów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po zupełnie drugim biegunie mamy z kolei T-Mobile. Zeszłomiesięczny triumfator My mobile RANKING zaliczył twarde lądowanie. Spadł bowiem z samego szczytu, czyli pierwszego miejsca na siódmą lokatę. Zgubił przy okazji całkiem sporo punktów. Nie sposób też nie zauważyć ogromnej straty oczek do prowadzącego duetu A2Mobile z NJU Mobile. Pięć punktów zapasu na tle całej reszty operatorów to spora ucieczka niczym w kolarstwie.

Niestety, ale co warto nadmienić z powodu utrudnionych metod płatności w najnowszym My mobile RANKING nie znalazł się niezwykle ciekawy gracz wirtualny Rebtel. Być może to się zmieni w przyszłych miesiącach, ponieważ nie jest to normalny abonament z podpisaną umową, a coś na kształt płatnej subskrypcji rodem z pobierania płatności z karty na rzecz usług Netflix czy HBO GO. Dokładniejsze szczegóły notowania poniżej.

(fot. A2Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest zaś niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tym miesiącu z absolutnego topu wypadło trzech graczy. Play, Red Bull Mobile i T-Mobile stracili jakże ważne trzy punkty. W ich miejsce na pozycję lidera awansował, a może lepiej powrócił A2Mobile. Potem drugi jest za nim NJU Mobile. Trzeci nieco będącym aktualnie nieco na wstecznym biegu Virgin Mobile (oby się obudził z letargu). Ostatni przegląd pakietów internetowych w Pre-paidzie znajdziemy na łamach My mobile.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 9,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

2. NJU Mobile (kapitalny pakiet 9 GB za 9 PLN, 0,00097 PLN/1 MB, potem lejek transferu 64 kb/s)

3. Virgin Mobile (kapitalny pakiet 10 GB za 10 PLN, 0,00097 PLN/1 MB + rok ważności, za darmo i bez limitu lejek transferu w standardzie 32 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

Październik przyniósł nam przetasowanie na linii Orange z T-Mobile wraz z podległymi im submarkami (nie oddzielnymi operatorami wirtualnymi MVNO). W efekcie punkt zyskała pomarańczowa sieć komórkowa kosztem tej różowej. Jakby to powiedział rzecznik Play, operator Barbie. Czekamy zatem na ten zapowiadany wzrost prędkości mobilnego internetu w P4. Wszak Play już działa samodzielnie w Poznaniu bez wsparcia roamingu krajowego. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. Orange/NJU Mobile – 3 pkt. / około 19,54 Mb/s

2. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka – 2 pkt. / około 19,44 Mb/s

3. Plus/Plush – 1 pkt. / około 17,61 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

W tej podkategorii zmiana już była kolosalna. Całkiem sporych rozmiarów peleton operatorów (Virgin Mobile, Klucz Mobile, Fakt Mobile, Mobile Vikings, A2Mobile, Plush oraz Plus) wypadł z trzeciego miejsca. Wszystko za sprawą zastosowania sportowej zasady, która mówi o nadpisaniu następnej lokaty w dół (tak było z WRodzinie) w momencie zajmowania przez dwa różne podmioty (NJU Mobile i Lycamobile) tego samego miejsca.

1. NJU Mobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

1. Lycamobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

3. WRodzinie – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu w kwestii VAS nie mieliśmy zbyt dużych zmian. A2Mobile przygotował promocję w formie darmowych GB-tów za przeniesienie numeru czy też może nową aktywację. W temacie innych akcji marketingowych mieliśmy niestety potężną stagnację. To już nie są te złote czasy telekomunikacji, gdzie operatorzy telefonii komórkowej bombardowali nas raz po raz coraz to ciekawszymi promocjami. Nawet Play, najbardziej niegdyś aktywny operator w tej kwestii wyraźnie opadł z sił.

1. A2Mobile/WRodzinie – 3 pkt. / A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne) oraz SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 9,90 PLN, WRodzinie z kolei oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni, a nie tylko miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta

2. Play/Red Bull Mobile/T-Mobile/Heyah/Klucz Mobile/TuBiedronka/Plus – 2 pkt. / W Play i Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), do tego dochodzą najnowsze promocje z No Limitem na połączenia na Ukrainę oraz dodanie lejka 1 Mb/s do jednej z ofert rodzinnych w Pre-paidzie, w T-Mobile mamy dostęp do najszybszego mobilnego internetu w Polsce, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie)

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem licznych promocji (ostatnio z darmowymi zeszytami) związanych z obniżeniem kosztów ofert pakietowych czy nawet całym szeregiem mniejszych akcji marketingowych typu dodawania okularów przeciwsłonecznych w nagrodę za zasilenie konta

Ogólna klasyfikacja

Październikowy My mobile RANKING wyłonił nam duet nowych i jednocześnie starych liderów pod postacią awansujących A2Mobile oraz NJU Mobile. Oprócz nich cennymi marszami w górę mogło się pochwalić czterech operatorów, mianowicie WRodzinie (największy joker), Klucz Mobile, Virgin Mobile czy Orange (zupełnie zasłużenie chociażby z uwagi na najlepszy obecnie mobilny Internet). Bez zmian mamy zaledwie pięciu graczy. Są to kolejno TuBiedronka, Heyah oraz zamykające stawkę Plush, W Naszej Rodzinie i FM Group Mobile. Natomiast aż dziewięć sieci miało spadki, czyli Play, Red Bull Mobile, T-Mobile, Plus, Mobile Vikings, Izzi Mobile, Lycamobile, Lajt Mobile oraz Fakt Mobile. Oby za miesiąc było tak samo ciekawie.

My mobile RANKING (10/2018) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. A2Mobile 11 pkt. (3, 2, 3, 0, 0, 3)
NJU Mobile 11 pkt. (0, 3, 2, 3, 3, 0)
3. WRodzinie 6 pkt. (0, 2, 0, 0, 1, 3)
4. Play 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
Red Bull Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
Klucz Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
7. T-Mobile 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
TuBiedronka 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Heyah 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Virgin Mobile 4 pkt. (0, 3, 1, 0, 0, 0)
11. Plus 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)
12. Orange 3 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 0)
Mobile Vikings 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)
16. Lajt Mobile 2 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 1)
17. Fakt Mobile 2 pkt. (2, 0, 0, 0, 0, 0)
18. Plush 1 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 0)
19. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.116 komentarzy do “PREMIERA: A2Mobile znów najlepszą siecią na kartę”

 1. szotyi Odpowiedz

  A dlaczego orange tak wysoko bo to że plush nisko to wiem – bo go nie lubisz.
  Nie przesadzajmy z tym drugim biegunem spadku tmobile bo to dalej jest pierwsza połowa rankingu a to znaczy jedynie spadek na środek tabeli a nie drugi biegun. Ogóelnie jak zwykle bez ładu i składu. Wszytko teroetycznie . Virgin wyzej od plusa. plush niżej od plusa.

 2. Kamil Odpowiedz

  No to wychodzi na to, ze po upadku DIL w Red Bull Mobile powinienem sie przenieść do A2Mobile, NJU Mobile czy WRodzinie 😱

 3. xaliemorph Odpowiedz

  A jak z ilością danych w pakietach danych odnośnie roamingu? Niektóre sieci w ogóle nic o tym nie mówią co w sumie je dyskwalifikuje nawet dla okazjonalnego podróżnika.

 4. Geo Odpowiedz

  Proponuje dodac dwie podkategorie do punktacji zbiorczej rankingu:
  GLOSOWE NO LIMIT
  1. A2Mobile – 3 pkt. / 9,90 PLN za 30 dni
  2. WRodzinie – 2 pkt. / 15 PLN za 30 dni
  2. Klucz – 2 pkt. / 15 PLN za 30 dni
  SMS NO LIMIT
  1. A2Mobile – 3 pkt. / 9,90 PLN za 30 dni
  2. WRodzinie – 2 pkt / 15 PLN za 30 dni
  3. Lajt mobile – 1 pkt / 20 PLN za 30 dni
  NET NO LIMIT (lejek) jest juz w zestawieniu Mobilny Internet

  Jakie uwagi?

  • szotyi

   Nie. Trzeba wyrzucić wszystko i zrobić no limit standard bez kombinacji. Ranking obecnie nie oddaje faktów. Tym bardziej ze wchodza marki świadczące uslugi za darmo .

  • adiko

   Kamil dalej żyje czasami gdzie nie było żadnych Nolimitów i dalej pokazuje totalnie bez sensowne jednostkowe koszty.

 5. quer Odpowiedz

  Witam . Pytanie do wszystkich znawców tematu RBM i DIL usługę mam jeszcze ważną do 21.11.18 mam trochę zgromadzonych środków na koncie chcę je wykorzystać więc pomyślałem że może opcja 25 gb za 20 zł cyklicznie w usłudze siema na kartę pl czy tak można ktoś już to próbował chodzi o wykorzystanie zaległych środków aby nie przepadły ??

 6. Adam Odpowiedz

  Witam .Prośba jestem jeszcze w RBM na Karte 5 mam ostatni raz aktywowany DIL do 21.11.18 nie chcę aby środki na koncie przepadły widzę taką opcję na stronie RBM ….25 GB za 20 cyklicznie w usłudze Siema Na Kartę PL co miesiąc aż do wyzerowania konta czy da radę tak z kodu aktywować tę usługę czy coś innego może ??

  • Kamil

   Spokojnie zadne srodki na koncie nie przepadna. Niby czemu mam stracic 71 PLN? 🤔

 7. Obama Odpowiedz

  Weźcie jeszcze pod uwagę jakośc obsługi klienta, rozbudowe infrastruktury, prędkości internetu w calosci, a nie tylko jednego parametru i mozlwiosci zwiazanych z przeniesienuem numeru. Takie puste dane to mozecie sobie między ksiazki schowac, a jak ktos mysli po ludzku, to nie bedzie patrzyl czy mu wyjdzie 2 zl mniej czy wiecej. 

  • Geo

   Kazdy ma swoje preferencje, np. dla mnie najwazniejsza jest architektura karty sim i preinstalowane moduly zarzadzajace telefonem przez operatora za pomoca karty.
   Dla mnie jest to najwazniejsze.
   Mam 12 kart, mno i mvno, ale tylko 1 spelnia moje oczekiwania techniczne, choc w rankingu jest dopiero pod koniec.
   Tak wiec nie da sie walidowac wszystkich wartosci, zwlaszcza niemierzalnych (jakosc obslugi klienta) i ekstrapolowac do rankingu.

  • Kamil

   Rebtel właśnie zanotował wpadkę PR, nie spodziewali się tak dużej liczby klientów i ich serwery odpłynęły

 8. Kamil Odpowiedz

  Ja tam nie widzę problemu z końcem DILa w RBM. Spokojnie mi ten 7 GB danych miesięcznie wystarczy za free po doładowaniu 50 PLN (20 GB), a YouTube i wysyłanie dużych plików ograniczę do Wi-Fi, choć upload mam tragiczny 5 Mb/s zamiast 20 Mb/s na LTE 😉

 9. Geo Odpowiedz

  Proponuje sprawdzic, czy w Rebtel:
  – nie gina pieniadze z konta (jak w T-Mobile) 
  – nie gina bajty danych (jak WRodzinie)
  – system billingowy jest Plusa czy wlasny Rebtel (jak Virgin, Lyca, WRodzinie)
  – pamiec uzytkownika karty sim (pojemnosci ksiazki tel. oraz sms)
  Nie mam karty sim Rebtel, wiec dajcie cynk, co jak jest u tego mvno 260-29.

  • adiko

   Ja mam i jedynie na co mogę narzekać to przeniesienie numeru jest mocno opóźnione, poza tym wszystkie inne usługi darmowe działają jak powinny, jako dodatkowa karta w dual sim oferta idealna, z numerem głównym bym póki co jeszcze nie ryzykował.

  • Kamil

   To prawda, chcesz zrobić przelew/e-zakupy i nie ma jak potwierdzić SMSem. Masakra jakaś w tym Rebtel 😐

  • adiko

   smsy działają mi bezproblemowo,oczywiście niektórym smsy nie działały, u mnie wszystko działało od początku prawidłowo.

  • Kamil

   Póki co jestem mega-zadowolonym klientem Red Bull Mobile, w abonamencie nawet puszki przysyłają podajże co kwartał czteropak Red Bulla 😉

  • adiko

   tak jest vectone to jeszcze nikt gorzej nie skończył i rebtel tego już nie przebije, bo u nich już usługi działają od jakiegoś czasu a nie to jak vectone który start miał wiele razy opóźniany a potem zniknął nagle, wcześniej działali tylko we Wrocławiu, dopiero od niedawna jest cała Polska, i nie ma co się dziwić że nie ograrniają teraz, bo jednak cała Polska to nie to samo co Wrocław, i nikt poza nimi nie daje darmowego nolimitu, pewnie jeszcze min miesiąc będą mieli obsuwe z kartami, bo tak duże zainteresowanie jest.

  • Kamil

   Lebara Mobile, to jeszcze istnieje? W Holandii działają…

  • Geo

   W Polsce juz dawno wycofali sie z rynku.
   Mam ich karte sim, dzis to juz tylko eksponat.
   Byl to bardzo dobry operator mvno…

 10. SteveJobs Odpowiedz

  GaduAir od GG było najlepsze i po dziś dzień nie ma tak innowacyjnej sieci w Polsce a może i na Świecie wcześniej nie było i teraz nie ma.

  Kamil „w abonamencie nawet puszki przysyłają podajże co kwartał czteropak Red Bulla” – rozwiń temat darmowych darowanych puszek.

  • Geo

   Rozwin temat:
   GaduAir od GG było najlepsze i po dziś dzień nie ma tak innowacyjnej sieci w Polsce a może i na Świecie.
   Jezeli byloby tak jak imputujesz, to odpowiedz nam, dlaczego splajtowali?

  • SteveJobs

   przeczytaj jakie możliwości GaduAir dało swoim użytkownikom w tamtym czasie a po dziś dzień takich możliwości nie ma nigdzie w Polsce u opów a może i na Świecie.
   Niestety przez brak reklam w TV i kiepskie kampanie oraz zarząd, sieć ta padła.
   Możliwe że Virgin też padnie choć się starają ale słabo, jednak o wiele bardziej niż kiedyś GaduAir…szkoda mi dziewicy będzie jak ją wchłonie jakiś Gej Play.
   Pakiet MINI 9zł jest najlepszym dla kogoś kto nie jest uzależniony od internetu oraz plotkowania i nie trzeba kombinować jak w innych sieciach skacząc z kwiatka na kwiatek.

  • Geo

   @Stevejobs
   100 GB za 35 zl/miesiac wystarcza mi smialo.
   Dzieki za info. Dziewice mozna spoko rozdziewiczyc !

  • Geo

   @Stevejobs: >GB = >PLN.
   Lepsza oferta, ale i droższa: 35 zl vs 50 zl.
   Mam aktywna karte Klucz Mobile i potwierdzam:
   -jest to super oferta: Lte 120/50 Mbps w nocy, rozliczanie poprawne.

   Ale wiesz… Ja tam w nocy (1:00-8:00) z ta dziewica… Uga Buga Riki Tiki…
   Takze mi styka ta 100 za dnia po 35 zeta miesiecznie.

  • Kamil

   Ale my to wszystko już wiemy, śledzimy branżę na bieżąco na naszych iPhonach oraz innych Xperiach 😉

  • Geo

   Zawsze wyprzedzamy o krok konkurencje.
   I sami to badamy w naszym laboratorium.

  • Geo

   @VON: Rzeczywiscie, To co jest napisane na Niebezpieczniku.pl o Rebtel bylo nie do uwierzenia. Ale jest to jednak prawda.
   Kiedys tak bylo WRodzinie (przy przenoszeniu numeru) – z tym. ze bez zagrozenia finansowego. Tu w Rebtel jest o wiele niebezpieczniej.
   Dzieki za info.
   Jak cos wyczaisz, wbijaj smialo.  Pozdro!

 11. Kamil Odpowiedz

  Mysle bardzo powaznie nad przejsciem do A2Mobile! Zobaczymy jak wypadnie test 7 GB miesięcznie w nowym Red Bull Mobile 😢

  • Nikttaki

   Tak nie do końca rozumiem już twój tok myślenia. Trzo ci nolimit czy nie?

  • SteveJobs

   idź do LycaMobile, Virgin lub wRodzienie…A2Mobile też dobre…w tej sieci masz wszystko po 10gr i lejek więc TANIO:P

  • szotyi

   A co to za test? Dostaniesz 20GB i ugrzeźniesz z 50 zł na koncie. za 100dn bedziesz miał już w sumie ponad 100 zł bo pewnie masz coś na koncie . Zrozum ze stan darmowy i gratis GB są wliczone w cene . I co ? Skoro potrzebujesz tak mało GB to po co ładujesz blokujesz 50 zł? Kup sobie 10 G za 15 zł. Lub inny. Najlepiej wyjdziesz w plushu 5 Gbza 5 zł i kazdy pakiet ma swoją wążność. Właściwwei to sam nie wiesz do czego potrzebujesz numer. Będziesz sie cieszył z darmowych GB i stanu darmowego za który zapłacisz 50 zł?

  • szotyi

   Ale że co ? Myślisz że 7 GB bedzie inaczej taryfikowane niż wcześniej? Bez sensu.I to do tego tak męczyłeś sie z darmowym LTE? Dla tych 7 GB miesiecznie?

  • Kamil

   To jest test czy dam rade wytrzymac na pakiecie 20 GB w tej nowej taryfie Red Bull Mobile Siema na karte

 12. marco Odpowiedz

  NJU Mobile coś ostatnio przestało się rozwijać. Niby w rankingu na 2 miejscu ale od ponad roku żadnych promocji. Jeśli ktoś korzysta z opcji z rachunkiem na dwie osoby to jest to korzystne ale w przypadku pakietu no limit za 29 zł to wychodzi znacznie gorzej niż w macierzystej sieci Orange na kartę. W Orange nie mamy co prawda mms-ów ale reszta przy no limicie wychodzi znacznie lepiej. Po pierwsze pakiet tańszy za 25 zł a po drugie na start mamy już 30 Gb ( 15 Gb z pakietu i 15 Gb za zasilenie za 25 zł). Poza tym mamy skarbonkę 5% z doładowania na konto główne i dodatkowo 10 % na promocyjne i tutaj możemy te środki wykorzystać na mms-y w sieci. W przypadku NJU na start mamy co prawda mms-y w cenie 29 zł ale tylko 10 Gb i żadnych bonusów z zasilenia. Szkoda że sieć „najbardziej zadowolonych” klientów jest słabsza od macierzystej.
  Z drugiej jednak strony nie ma co narzekać bo zawsze mogliby pogorszyć tak jak w RBM gdzie w pakiecie no limit za 30 zł (!) zabrali mms-y. Nie dość że sieć gorzej działa niż Orange to jeszcze drożej i mniejszy pakiet danych.

 13. Kamil Odpowiedz

  W tej nowej taryfie RBM Siema na karte jest lejek? Pytam sie, bo Play ostatnio lubi go wylaczac w nowych taryfach

  • szotyi

   No jak to . Taki potezny riserczer a nie wie . I ty firmujesz jakiś tam my mobile kontener ranking?

  • Kamil

   Nie lepiej odpowiedziec jak czlowiek? Masakryczne podejscie masz do wszystkiego. Spokojnie, bede mial czas to sprawdze to w PDF z regulaminami wlacznie na komputerze

  • szotyi

   Ciekawe jak powstaje ranking Kamila bez znajomości regulaminów. No własciwie to już wiadomo skąd to mieszanie taryf niemające pokrycia w rzeczywistości. No bo jak sie nie zna regulamnów to tak jest. Ale to dziwne że na iponie i drugim z androidem nie można otworzyć pdfa? Wszytsko to jakieś dziwne. Teraz juz wiadomo dlaczego PLUSH jest nisko a np. w rodzinie wysoko.

  • uga riki buga tiki

   Ty se chyba jaja robisz redbullmobile.pl/regulaminy/regulaminy-red-bull-mobile-siema-nakarte/

  • Kamil

   Fragment regulalimu:

   Prędkość transmisji danych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w zasięgu Sieci
   Telekomunikacyjnej P4 wynosi maksymalnie szacunkowo do 32 kb/s.

   I potem normalne opłaty za każde 100 KB naliczane. To w końcu jest tam lejek czy nie, bo już nie kumam?

 14. SteveJobs Odpowiedz

  @UGA RIKI BUGA TIKI tyle lat z Kamilem a Ciebie jeszcze coś w nim dziwi? Kamil i jego złote myśli, nam nic do tego…ale czasami zdrowo jest coś mu napisać, niestety i tak nie zmieni to jego postępowania a tym bardziej spojrzenia na daną sprawę :-/
  On jest TWARDY na nasze naciski i błagania XD

 15. Maciek Odpowiedz

  Czy REBTEL pojawi się w kolejnym notowaniu ? W chwili obecnej jego oferta rozmowy/sms/mms + 1 GB za darmo wykasza wszystko !

  • Nikttaki

   Nie może się pojawić, bo nie ma stawek podstawowych. A Kamil nie rozumie tego że one nie mają znaczenia.

  • adiko

   pewnie nawet jakby były stawki minutowe to i tak nie dałby w rankingu bo dołączanie karty płatniczej do usług telefonicznych przekracza możliwości Kamila.

 16. szotyi Odpowiedz

  Kamil jak to jest że chwalisz w rodzinie i mówisz że wytrzymasz na 5GB, teraz że zobaczysz czy na 20 GB wytrzymasz. Nic nie rozumiem. A w miedzyczasie wychwalasz a2 mobile.

  • Nikttaki

   Ja myślę że tu co najmniej 3 osoby piszą jako „Kamil”. Nie na innej możliwości, bo codziennie pisze co innego.

 17. szotyi Odpowiedz

  Słuchajcie Kamil robi ranking kontener smietnikowy a nie zna swoich potrzeb . To jak on ten ranking moze robić jak nie potrafi określić swoich potrzeb?

 18. Kamil Odpowiedz

  To juz pewne! Stawiam na A2Mobile, Internet mobilny bez limitu to dla mnie priorytet 😱

  Bye bye Red Bull Mobile po wielu swietnych latach 😢📲🐮

  • GaduAir

   najlepszy wybór, bo można kupić osobno pakiet ze zmniejszającym się internetem za 10zł i mieć wszystko po 10gr: sms, mms, minuty LUB za 15,90zł wszystko bez limitów prócz SMSów/MMSów. Może Kamil teraz zmienisz swoje postępowanie z rankingiem.

  • adiko

   niech zgadne – wygra a2mobile, a reszta nic się nie zmieni.

  • Kamil

   Niestety, ale premiera została przeniesiona na piątkowy wieczór… Może to i dobrze, gdyż są dwa dodatkowe dni na pojawienie się jakiejś super nowej promocji w Pre-paid 😉

  • GaduAir

   Kamil znamy ten ranking od kilku lat więc obojętne kiedy on się ukaże a raczej ukarze tym samym XD

  • Kamil

   Znając życie w sobotę z datą wsteczną zrobię czary jak Harry Potter 😉

  • Kamil

   Mam gorączkę, nie wiem czy dam radu wejść wieczorem i robić My mobile studio SESSION 🤒

  • szotyi

   Kamil jedź na pomoc nocną (to jest na nfz) bo to poważna sprawa może być . Nie powinieneś mieć gorączki nawet jakbyś jeździł rowerem w czapce. A co jeśli to sepsa która w ciągu kilku godzin powoduje rozległy stan zapalny?

  • Testerx

   Kamil i co myślisz że blokowanie mojego nicka coś zmieni ?? tu Adik 🙂

  • szotyi

   ADIKO wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną . Blokada powinna zniknąć.

  • uga riki buga tiki

   Do woli mógłby blokować gdyby miał disqusa

  • adiko

   ale z nicku adik pisać nie mogę dalej, no ale to żadna strata.

  • Kamil

   Witamy ponownie na pokładzie 🛳

   Chamskie komentarze bede kasowal, tu sie nic nie zmienia

  • Nikttaki

   A twoje chamskie i kłamliwe artykuły kiedy skasujesz ?

 19. GaduAir Odpowiedz

  Kamil ulegnij naciskom i popraw swój ranking tak by był obiektywny. Wiemy tu obecni i zaglądający że zmiany są potrzebne a ty uparcie brniesz w swoje racje. Wiadomo, twój plac zabaw ale możesz czasami podzielić się chociaż piaskiem. Pisałem już o tym nieraz. Nikt nie chce cię krytykować za to co robisz ale JAK ROBISZ. Oceń osobno stawki podstawowe i oceń NoLimity i Pakiety tj. MINI9zł w Virgin i jem podobne pakiety do 10zł oraz wartości dodane możesz uwzględnić jako duży bądź mały plus a tak wszystko w jednym worku i to jeszcze kryteria jakie Ci tylko pasują. Komentarz ten pewnie nie pomoże ale przynajmniej go Kamil przeczytałeś:P

  • Kamil

   Znam masę osób, co nie korzystają z No Limitów, także ceny jednostkowe pozostają dla dzwoeniania/SMS. Natomiast czas ważności konta zniknie kosztem No Limitu, tylko pozostaje kwestia sposobu pomiaru np: obowiązkowe stacjonarne oraz MMS połączone z 10 GB (to chyba jest optymalna wielkość na miesiąc jak ograniczymy YouTube)

  • szotyi

   To chore pomieszać ceny jednostkowe z no limitem.
   A ja myślaęm że ranking jest dla korzystających a tu sie okazuje że jest dla mało korzystających . To bez sensu. Jak ktoś malo korzytsa to mało oszczędzi . Bo przecież taki ktoś może zmieścić sie w virgin mini9 zł a jak mu sie skończą to kupi dodatkowe 120 minut za 5zł no i jak mu zabraknie GB to kupi ze 2 GB za 2 zł. Wyda na to 16 zł. W a2mobile wyda 15,90 za więcej internetu i no limit rozmowy co prawda bez smsów ale smsy sa po 10 gr.ale po co smsy jak ma no limit , w wyjątkowej sytuacji odżałuje te 10gr na smsa. No i np w virgin można stracić bo jak kupi pakiet dodtkowy to jest on ważny do konca ważności pakietu podstawowego. Więc wyjdzie na jedno jakby miał no limit z internetem w a2mobile.

   Chyba Kamil robi ranking dla tych co kupia pakiet mini 3 w virgin i dokupią 5 zł za 120 minut czyli za 8 zł dostaną 150 minut ,30 sms i 300MB . Tylko po co wtedy ranking skoro nie ma taniej?

  • szotyi

   No ale po co wtedy ranking jełśi można umieścić hot info: pakiet dla mało dzwoniących który to news byłby zawsze na froncie w widocznym miejscu.

  • szotyi

   Przecież wtedy nie ma sensu robić rankingu bo nikt sie nie zbliża do podbnych ofert a orange ma jedynie pakiety minut i play ma w odnowa .

   To może rank dla mało dzwoniących ?

  • Nikttaki

   Ale Kamil ma utarty schemat i szablon. Nic nie musi robić właściwie. Copypaste i jara się nowym rankingiem.

 20. von Odpowiedz

  Proponuje przestac komentowac bo to juz jest zenada Kamil celowo pisze ,ze ranking bedzie w piatek potem w sobote itd.itp. ,a opóznia po to zeby było wiecej komentarzy,w zwiazku z tym niech sam sobie komentuje i pisze sam ze soba.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt