PREMIERA: A2Mobile i NJU Mobile znowu najlepszymi sieciami na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (18 liczba głosów, wasza ocena: 3,78 na 6)
Loading...

Nie ma zmiany na pozycji lidera w listopadowym notowaniu najlepszych sieci na kartę w My mobile RANKING. Podobnie jak ostatnio, fotel lidera zajmowany jest wspólnie przez takich operatorów jak A2Mobile oraz NJU Mobile. Najprawdopodobniej taki stan rzeczy jeszcze spory kawał czasu nie ulegnie zmianie. Wszystko przez opieszałość w segmencie Pre-paid przez wielkie telekomy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Czasami można odnieść wrażenie, że dla nich liczy się tylko i wyłącznie sektor abonamentowy Post-paid. Oferty na kartę to swoistego rodzaju relikt przeszłości, który kiedyś stanowił aż 50%, czyli połowę wszystkich rozwiązań. Spróbujmy jeszcze na koniec spojrzeć, co było przyczyną sukcesu takiego NJU Mobile. Bez wątpienia tymi składowymi są niska cena za wiadomość SMS, pakiety internetowy 9 GB za 9 PLN z lejkiem 64 kb/s, najlepsza jakość sieci (Orange) czy długi czas ważności konta.

Z kolei A2Mobile może się pochwalić najmniejszą ceną 0,10 PLN za minutę rozmowy do wszystkich, najlepszą na rynku paczką danych 15 GB za 9,90 PLN z rekordowym lejkiem 512 kb/s (0,5 Mb/s) oraz świetnym rozwiązaniem ogólnym typu No Limit. Za 19,90 PLN otrzymywaliśmy u niego mobilną wolność z połączeniami oraz SMSami do każdego połączonych z przed momentem nadmienionym pakietem internetowym. Więcej dokładniejszych szczegółów jak zawsze prezentowane jest poniżej.

(fot. A2Mobile/NJU Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest zaś niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W poprzednim miesiącu z absolutnego topu wypadło trzech graczy. Play, Red Bull Mobile i T-Mobile stracili jakże ważne trzy punkty. W ich miejsce na pozycję lidera awansował, a może lepiej powrócił A2Mobile. Potem drugi jest za nim NJU Mobile. Trzeci nieco będącym aktualnie nieco na wstecznym biegu Virgin Mobile (oby się obudził z letargu). Ostatni przegląd pakietów internetowych w Pre-paidzie znajdziemy na łamach My mobile.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 9,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

2. NJU Mobile (kapitalny pakiet 9 GB za 9 PLN, 0,00097 PLN/1 MB, potem lejek transferu 64 kb/s)

3. Virgin Mobile (kapitalny pakiet 10 GB za 10 PLN, 0,00097 PLN/1 MB + rok ważności, za darmo i bez limitu lejek transferu w standardzie 32 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

No i zgodnie z zeszłomiesięcznymi zapowiedziami sieć komórkowa Play faktycznie przyspieszyła. W efekcie wyprzedziła z ostatniej punktowanej pozycji Plusa (wraz z jego submarkami typu Plush na czele). To pokazuje, że fioletowy operator zaczyna na dobre się nam zbroić. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. Orange/NJU Mobile – 3 pkt. / około 19,48 Mb/s

2. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka – 2 pkt. / około 19,43 Mb/s

3. Play/Red Bull Mobile – 1 pkt. / około 16,79 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

W tej podkategorii zmiana już była kolosalna. Całkiem sporych rozmiarów peleton operatorów (Virgin Mobile, Klucz Mobile, Fakt Mobile, Mobile Vikings, A2Mobile, Plush oraz Plus) wypadł z trzeciego miejsca. Wszystko za sprawą zastosowania sportowej zasady, która mówi o nadpisaniu następnej lokaty w dół (tak było z WRodzinie) w momencie zajmowania przez dwa różne podmioty (NJU Mobile i Lycamobile) tego samego miejsca.

1. NJU Mobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

1. Lycamobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

3. WRodzinie – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

Wartość dodana (VAS)

Wydawało się, że Play mocno awansuje w podkategorii VAS za darmowy dostęp do zasobów usługi Netflix. Szybko jednak okazało się, iż jest to rozwiązanie w typowo internetowej taryfie. Finalnie więc nie mieliśmy żadnych zmian w tej materii. Tag promocje jak świecił tak dalej świeci pustkami. Nie da się przecież ukryć faktu, że od jakiegoś czasu mamy w Pre-paidzie posuchę i to dużą. Mimo tego My mobile wyróżniło tutaj najciekawsze No Limity. Przydają się one zwłaszcza aktywnym użytkownikom telefoni komórkowej.

1. A2Mobile/WRodzinie – 3 pkt. / A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne) oraz SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 9,90 PLN, WRodzinie z kolei oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni, a nie tylko miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta

2. Play/Red Bull Mobile/T-Mobile/Heyah/Klucz Mobile/TuBiedronka/Plus – 2 pkt. / W Play i Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), do tego dochodzą najnowsze promocje z No Limitem na połączenia na Ukrainę oraz dodanie lejka 1 Mb/s do jednej z ofert rodzinnych w Pre-paidzie, w T-Mobile mamy dostęp do najszybszego mobilnego internetu w Polsce, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie)

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem licznych promocji (ostatnio z darmowymi zeszytami) związanych z obniżeniem kosztów ofert łączonych czy nawet całym szeregiem mniejszych akcji marketingowych typu dodawania okularów przeciwsłonecznych w nagrodę za zasilenie konta

Ogólna klasyfikacja

Listopadowy My mobile RANKING to dwójka tych samych liderów. Cennymi awansami mogło się pochwalić aż dziesięć sieci, mianowicie Play, Red Bull Mobile, Orange, Mobile Vikings, Izzi Mobile, Lycamobile, Lajt Mobile, Fakt Mobile oraz na zasadzie przypadkowej rotacji innych duet jak chociażby W Naszej Rodzinie i FM Group Mobile. Bez zmian mamy aż ośmiu muszkieterów. Zaliczają się do nich kolejno A2Mobile, NJU Mobile, WRodzinie, T-Mobile, TuBiedronka, Heyah, Virgin Mobile oraz Plush. Spadły zaś tylko dwie sieci komórkowe, czyli Klucz Mobile z Plusem. Może za miesiąc poznamy jakiegoś nowego operatora, lidera zestawienia na kartę.

My mobile RANKING (11/2018) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. A2Mobile 11 pkt. (3, 2, 3, 0, 0, 3)
NJU Mobile 11 pkt. (0, 3, 2, 3, 3, 0)
3. WRodzinie 6 pkt. (0, 2, 0, 0, 1, 3)
Play 6 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 2)
Red Bull Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 2)
6. Klucz Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
7. T-Mobile 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
TuBiedronka 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Heyah 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Virgin Mobile 4 pkt. (0, 3, 1, 0, 0, 0)
11. Orange 3 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 0)
Mobile Vikings 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)
15. Lajt Mobile 2 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 1)
16. Plus 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 2)
Fakt Mobile 2 pkt. (2, 0, 0, 0, 0, 0)
18. Plush 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.114 komentarzy do “PREMIERA: A2Mobile i NJU Mobile znowu najlepszymi sieciami na kartę”

 1. Nikttaki Odpowiedz

  Fakt 4 punkty więcej. 3 za pakiet i jeden za jakość sieci.
  Trzecie miejsce de facto

 2. Nikttaki Odpowiedz

  Wartość dodana (VAS)

  Lajt i lyca mają lepsze pakiety nolimit, a ich nie ma na pierwszym miejscu.

  To jest jawne OSZUSTWO!

  • Kamil

   Spokojnie, będzie taka podkategoria. VAS zawiera jeszcze wiele innych dobrych aspektów, a No Limit jest elementem całości

  • Kamil

   Jak zwykle trollujesz. Ranking jest świetny, jasno pokazuje gdzie mam się przenieść po upadku DILa w Red Bull Mobile. A2Mobile/NJU Mobile 🙂

  • Prowokatoren

   A to już mnie mało obchodzi gdzie pójdziesz. Interesuje mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg.
   Twoje teksty są słabe, ale dla twoich abstrakcyjnych komentarzy warto tu być.
   Takiego kabaretu to w TV nie ma.
   Ucho prezesa, ani mru mru to pikuś przy tobie.

  • szotyi

   Tak Kamilu zrobiłes sobie ranking to ci wskazał gdzie masz iść.

  • Kamil

   Tak, szewc bez butow chodzi, ale wkrótce to sie zmieni 😊

 3. Tomek Odpowiedz

  Kamilu, sprawdzałeś wirtualnego operatora Rebtel. Darmowe SMS i rozmowy + 1 GB neta za darmo. Nie ma go w rankingu. Pozdrawiam

  • Janusz X

   Po co sprawdzać jak go nie bd do 1 stycznia XD

  • Kinga

   Ta sieć przecież znika 🙂 Ale nadal zostaje a2mobile z najtańszymi pakietami i no limitem jeśli się przenosić to tylko tam. Zwłaszcza że teraz pierwszy miesiąc jest za połowę ceny 🙂

 4. marco Odpowiedz

  Nie zgodzę się że oferta na kartę to taki relikt przeszłości tylko raczej bardzo dobra skuteczność przedstawicieli operatorów komórkowych. Niestety w moim otoczeniu szybko mogę znaleźć wiele osób płacących dwa i więcej razy tyle co ja. Argument zawsze ten sam, trzeba pamiętać o doładowaniu i kodach. O kodach to już można zapomnieć przy cyklicznych doładowaniach a doładowuje się tak samo przelewem jak rachunek i cała filozofia.
  A co do rankingu to cóż, rządzi się swoimi prawami. Brakuje podstawowej lubryki o no limitach. Przy dzisiejszych cenach tych pakietów to już różnicy nie ma w minutach czy sms-ach. Większość korzysta z pakietów. Liczy się jakość sieci i ilość Gb w pakiecie.
  Gdy przeszedłem do Orange Free na kartę na początku bardzo brakowało mi MMS-ów bo dość że nie ma na nich pakietów to jeszcze mega drogie (40 gr za sztukę!). Za to mam spory pakiet Gb więc sprawę załatwia messager. Aplikacja nie tylko pozwala zaoszczędzić na mms-ach ale również na rozmowach międzynarodowych. Do tego jest skarbonka co jeszcze obniża koszt pakietu więc korzystniej niż w NJU.

 5. szotyi Odpowiedz

  W pozycji cena za smsa zabrakło play który też ma 9 gr za sms chocnie we wszystkich taryfach. Ale Kamil i tak miesza taryfy więc co to za rożnica. Ponadto sa dwa drugie miejsca . W pozycji cena za sms na pierwszym miejscu prawidłowo stosuję Kamil zasade ex aequo a na drugim iesjcu nieprawidłowo. W pozycji jakośc sieci nie uwzględniono MVNO działających na sieciacj MNO co stanowi o znaczacej nierównowadze i przemawia też podobnie jak w powyższym za brakiem rzetelności.
  W pozycji waznośc połaczeń rownież źle stosowana zasada ex aequo. Kolejna nierzetelność.
  W VAS miejsce 2 jest tylko 2 pkt dla tmobile a powinno to być 1sze miejsce razem z a2mobile za innowacyjna usługę w prepaid oferująca tyle serwisów bez zjadania transferu danych . NIKT tyle nie ma. Poza tym W VAS poz 2 jest plus a nie ma opisane za co te 2 pkt.
  W mobilny internet jest ujęte nju które ma przelicznik 1GB/1zł . Jest tez virgin które nie ma już pakietu 10 GB za 10 zł bo freemium już nie działa a ranking ma być wskazówką dla nowych . Virgin ma obecnie 1 GB za 1 zł ale trzeba kupić inny pakiet wiec nie mozna dac virgin wysoko. Nie zaszkodziło to Kamilowi by dyskryminować lajtmobile który tez ma przelicznik 1 GB za 1 zł czyli 10 GB za 10 zł. i umieścic go z mniejsza liczba punktów tylko w VAS gdy powinno byc na drugim miejscu z nju a vas za listopad to promocja doładowań lajt https://lajtmobile.pl/upload/upload/Black_friday_22-25.11.2018%282%29.pdf

  • Kamil

   To jest tylko literówka, Play normlanie ma policzone 3 oczka w punktacji za druga podkategorie

 6. Rumburak1 Odpowiedz

  Parodia, ludzie opisali co jest nie tak, a on dalej ma to w czterech literach i kompromituje się usuwając słuszne jednogwiazdkowe oceny. Nowoczesna innowacja. Znaczy się kompromitacja.

  • Kamil

   Masz bol czterech liter, bo dwie osoby daly 6/6 gwiazdek, a sam jak jakis troll wszystkie artykuly oceniasz na 1/6 od roku. Przykre, co za fatalna mentalnosc 👎

 7. adiko Odpowiedz

  Rebtel oficjalnie ogłosił koniec działalności, do 2 stycznia trzeba przenieść numer zanim go wyłączą, no cóż nie spodziewałem się tak szybkiego końca, darmowość i problemy techniczne ich przerosły, bo mało kto kupował jakiekolwiek pakiety u nich.

  • Kamil

   Podejrzewam, ze sporo Januszy jechało na darmowym pakiecie i nie mialo zamiaru za cokolwiek placic 😐

  • Kamil

   Bredzisz czlowieku, w RBM musiałeś robic doladowania

  • szotyi

   Kamil , co z tego że musiałeś doładować DIL skoro kasa zostawała dla ciebie. Wiec usuga była bezpłatna. Ale startup od 10 lat tego nie zrozumie.

  • Kamil

   Quaku, startup dziala od pn-pt 8h, a nie 2 dni w tygodniu jako la passion bez zadnego wsparcia inwestorskiego. Ale typowy polaczek hejter, narzekacz na wszystko tego nie zrozumie

  • szotyi

   Co to jest quak?Dlactego tego nie odniosłeś sie do tego że DIL miałes za darmo bo kasa ci zostawała. Lepiej nazwać polaczkiem i hejterem jak sie nie ma argumentów. Rozumiem. Taka twoja hipokryzja.

  • Kamil

   Akurat nic mi nie zostawalo, bo srodki wydawalem na platnosci SMS Premium. Nie mam w zwyczaju robic skarbonki z konta Pre-paid

  • szotyi

   No właśnie o tym mówie. Kase mogłes wydac na co innego wiec de facto dil był bezpłatny.

  • GaduAir

   RebTel kończy działalność w Polsce po kilku tygodniach „działania”.

  • adiko

   ale przez 3 miesiące spokojnie poużywam i tak nic mnie to nie kosztowało, bo używałem wirtualnej karty revoluta.

 8. marco Odpowiedz

  Jutro w Plusie tj. 6 grudnia mega promocja na doładowanie czyli 50 % więcej jeśli ktoś zasili kwotą 30-99 zł. Promocja dotyczy również Plusha a 50 % więcej trafia na konto główne.
  I tego można pozazdrościć abonentom Plusa 🙂

  • Kamil

   Dokładnie tak, eh kolejny czytelnik komentujący bez lektury tekstu

  • rafal

   aha – tylko oferty na karte, a kiedy tez abo wersje njumobile i premium ?

  • Xiu

   Toż w fakcie masz to pół roku już. Żadna rewelacja że jednorazowo do włączenia.

  • Kamil

   Tym bardziej słabe promo. No cóż, czas się ewakuować do A2Mobile 🙂

  • szotyi

   Kamil a nie lepiej do plusha? Masz tam 3 mce za 0 zł tzn rozmowy sms mms.a internet dokupisz 5GB za 5zł każde i możesz elastycznie zarządzać. Właczysz 5doladowanie i za RWK za darmo. Jak teraz przeniesiesz to może załapiesz sie na promocje doładowań więc skor masz iści do a2mobile które dziął na plusie to chyba lepiej plusha.

  • Kamil

   A2Mobile jest zdecydowanie najlepsze po upadku DIL w Red Bull Mobile! Potwierdza to znakomicie My mobile RANKING. W dodatku jako bonus dostane za 9,95 pelny No Limit, a nie tylko Internet. Dla mnie bomba 💣😊

  • adiko

   promocja na miesiąc jest wg ciebei Kamil lepsza – acha i wszystko jasne.

  • Kamil

   Nic nie kumasz. Pozniej mam No Limit Internet z lejkiem 0,5 Mb/s za 9,90 PLN. To jest największy atut

  • szotyi

   Kamil a to bedziesz tylko dzwonił z komunikatorów? Nie potrzebujesz zwykłych rozmów . sms . mms? Bo w plushu 3 miesiące za 0 zł dla MNP dostaniesz no limit rozmowy i sms,mms. W plushu za 10 zł bedzie w pełnej predkości 10 GB.

  • szotyi

   W plushu dostaniesz ten no limit z internetem przez aż 3 miesiące za 10 zł. ( trzeba dokupić dwa pakiety po 5GB za 5zł) w pełnej predkości za jedynie 5 groszy wiecej. Plus całodobowa obsługa klienta za darmo.

  • szotyi

   Kamil rozumiesz że za 5 gr wiecej w plushu masz aż 3 miesiące a nie miesiąc. Dodasz 5 doładowanie a potem promo doładowań. i wyjdzie ci tanio jak w a2mobile.

  • uga riki buga tiki

   ciekawe czy wie jaki zasięg ma u niego plus

  • szotyi

   Kamil na pewno sprawdził maj,ac karte RBM raczej zalogował sie do plusa. Zresztą ja tam widze dobry zasieg u niego , porownywalny z playem.

  • Xiu

   😉 Kamil jest ofiarą własnego rankingu. Ale nie ma wyjścia. Musi iść do lidera.

  • Kamil

   A po trzech miesiacach co, znowu przeprowadzka? To nie dla mnie. Mam najlepsze stawki jednostkowe, No Limit oraz Internet. Dla mnie lider jest tylko jeden, choc w My mobile RANKING mamy ich dwoch 😉

  • szotyi

   Nie, Po 3 miesiącach z 5 doładowaniem bedzie za 24 zł. Ale pewnie trafi sie jakaś promocja doładowań to jeszcze taniej.

  • szotyi

   Kamil ty pijany jestes. Najpierw chciałeś w RBM 50 zł na 100dni wywalac a potem kasena smsy premium.A teraz nie chcesz 48 zł na dwa miesiące? Jeśli trafi sie promocja jak ostatnio to ładując 50 zł dostawało sie 75 zł. czyli wychodziło na jedno jak w RBM. A czego nie chcesz do plusha?

  • adiko

   No jak to dlaczego nie Plush, ponieważ w rankingu Kamila to cienka oferta, i Kamil będzie szedł w zaparte że tak jest i już.

  • szotyi

   ADIKO ja wiem że Kamil zaniża pozycję . Tylko chce poznać argumenty bo narazie to słabe argumenty Kamli podał. On nawet sobie zaprzecza bo dyskryminuje plusha bo ceny jednostkowe a sam chce korzystac z pakietu internetowego. Przeciez to sprzeczne . Pomieszanie idei. W dodatku dzis opy opierają oferty na pakietach a plush własnie te pakiety promuje . Kamil dyskryminuje plusha umieszczając go dość nisko w stosunku do podobnych a nawet gorszych ofert czym może narazic sie na odpowiedzialność prawną. Plush ewidentnie opiera sie na pakietach wiec umieszczając go w rankingu standaryzowanym na stawki jednostkowe powoduje wypaczenie własciwego obrazu marki a że robi to w internecie to uznaje sie to za działnie w przestrzeni publicznej. Podbnie dyskryminuje on lajt który powinien być wyżej.izzi jest wyzej od plusha . On juz jest całkiem odrealniony.

  • Kamil

   I co, po trzech miesiącach znowu mam się bawić w przenoszenie numeru? Nie mam sił na takie zabawy. Wolę postawić raz a dobrze na A2Mobile 😉

  • szotyi

   Nie przenosić tylko być i płacic po 3 miesiącach 20 zł( bo wczesniej sie pomyliłem i napisalem 24 zł) a jak bedzie na walentynki promocja to wyjdzie 16 zł 66gr średni koszt ale za no limit z rozmowami smsm , mms i 10 GB, całodobowa obsługą klienta. A2mobile nie ma całodobowej. Z pakietem no limit połaczenie z bok w plushu jest w ramach no limitu . Koszt pierwszych 3 miesiecy w których kupisz internet możesz zredukować o 20% aktywując 5 doładowanie .

   Przenoszenie numeru cie przerasta ? PrzecieSZ to tylko 3- 6 podpisów w zaleznosci od sieci.
   Więc za 8 zł przez 3 miesiące możesz mieć pełny no limit w porównianiu do 1 miesiaca a2m a potem okrojone. Spróbuj a zobaczysz że to co dyskryminowałes wygląda inaczej. Jak na razie inni użytkownicy widza że nie znasz ofert a ocene ofert opierasz jedynie na swoich wyobrażeniach.Co ci szkodzi wydac 24 zł w sumie za 3 mce . No i byłby to wiarygodny test.

  • szotyi

   Mógłbyś napisac nam po 3 miesiacach newsa np. plush to jest jednak kozak oferta albo oferta plusha mnie przerosła . Wtedy byłbys bardziej wiarygodny w swojej pasji . Zawsze mógłbyś wybrać inny pakiet do którego dokupisz inetrnet za każde 5 zł masz 5 GB wazne niezaleznie od pakietu podstawowego ( a virgin tak nie ma).

  • szotyi

   A wiesz że ja dzieki przenoszeniu między róznymi sieciami mam średniomiesieczny koszt 12zł 50 gr za no limt i 10 GB od ponad 3 lat.

  • szotyi

   Kmil Taki potężny riserczer jak ty powinien wiedzieć że to były zwykłe promocje operatorów.

 9. szotyi Odpowiedz

  Kamil no limit masz tylko przez pierwszy miesiac w a2mobile , później płacisz za pakiet albo wg cennika.. Ty lepiej sobie zobacz normalna predkośc oraz na roamingu krajowym jak to jest korzystać z 3 Mbps i wyobraź sobie że tak bedziesz miał tak juz po 5GB w a2 mobile . Czysty masochizm.

  • Kamil

   Do czytania internetu spokojnie wystarczy, w przeciwieństwie do dramatycznego lejka 32 kb/s w Play

 10. natan Odpowiedz

  Mobile vikings tak daleko? Na innej stronce widziałem na 2 miejscu, zaraz po a2mobile.
  Dla mnie i tak są najlepsi. Jakoś nie umiem się przekonać do tych nowych sieci

  • Kamil

   Uprzejmie informuje, iz procedura przenoszenia numeru z Red Bull Mobile do A2Mobile sie rozpoczela 😊

  • Prowokatoren

   Spoko. Kiedy można liczyć na pierwsze narzekania?

  • Kamil

   Raczej zachwyty. Lejek 0,5 Mb/s umozliwia ogladanie uslugi Netflix bez siec! Usluga T-Mobile VOD bez limitu zatem całkowicie zbedna na jakosci VGA 🙂

  • szotyi

   Kamil ale kiedy już bedziesz oststecznie w a2mobile? Bo to że rozpoczałeś nic nie znaczy bo możesz sobie date za 120 dni wyznaczyć. Kiedy mamy prygotowac sie na zachwyty?

  • szotyi

   Usługa supernetu w tmobile konieczna jesli oglądasz nie tylko netflix ale wp pitol, stream tvp , player , showmax , amazon prime i kilka innych. No i YT bez limitu tez obejmuje. W a2mobile tego nie ma. No i tam masz transmisje do 1,5Mbps bez zjadania transferu. Taka drobna różnica że nie buforuje.

 11. GaduAir Odpowiedz

  Kamil, jedyny słuszny wybór, są też inne dobre sieci ale jednak od 19-20zł to najlepsze wyjście bo mają wszystko co jest aktualnie na rynku + najniższe stawki podstawowe.

 12. marco Odpowiedz

  Jeśli tylko sieć Plusa dobrze działa w Toruniu to czemu nie? W Krakowie bym odradzał, zwłaszcza że sam korzystałem z tej sieci prawie 18 lat. Zrezygnowałem ze względów technicznych o czym pisałem. Z sentymentu mam jedną kartę Plusa i tak z ciekawości włożyłem do telefonu aby sprawdzić. Niestety dalej brak stabilności w niektórych częściach miasta i znacznie wolniej niż w Orange. Szkoda że Plus nie inwestuje w rozwój. Uczciwie przynajmniej się nie chwalą ile bts-ów postawili.

  • Kamil

   Plus ostatnio wyciagal 900 Mb/s, szkoda tylko ze po kablu przejetej kablowki Vectra podajze 😐

  • szotyi

   Netia Kamilku , to netię plus przejął. Te 900 jest po netii.

  • Kamil

   Wiem, miałem na końcu języka. Przeciążony natłokiem myśli umysł jak u Gonciarza 😐

 13. Kamil Odpowiedz

  Jestem ciekaw czy jeszcze odrodzi się nam dawna legenda Virgin Mobile, w Play i Red Bull Mobile już natomiast przestałem wierzyć, jeśli chodzi o rynek Pre-paid 😐

  • uga riki buga tiki

   hehehe, zobaczymy jak tam w tym a2 będzie ci.

  • uga riki buga tiki

   Przecież virgin ma w tej chwili najlepszą ofertę dla mało wymagających. Trzeba ci ze 3 GB neta i nie potrzeba nolimitu? To za 11 zł masz 300 min, 300 sms i 3 Gb neta.
   To sztos oferta.

  • Kamil

   My mobile BACKSTAGE, ranking No Limit totalnie zaskoczyl:

   1. Lycamobile
   2. A2Mobile
   3. WRodzinie

   Wiecej szczegolow na Fan Page My mobile na fb 😱

 14. Kamil Odpowiedz

  Jestem już na pokładzie A2Mobile! Mimo zaledwie godzinnych testów już mam ciekawe spostrzeżenia:

  *Internet 20 Mb/s (!) download/40 Mb/s upload (idealny więc dla YouTuberów)
  *promocyjne środki można wydać na momencie na pakiet No Limit LTE
  *kreska zasięgu o jedna więcej niż w Play/Red Bull Mobile

  Trzeba sprawdzić jeszcze w praktyce lejek 0,5 Mb/s oraz brak HD Voice, już nie mogę się doczekać 😉

  • szotyi

   MMS w lyca nie ma wogóle , ani w pakietach ani cennikowo . A stacjonarne są w standardzie w pakietach. Co to za riserczer co nie zna ofert a ranking robi.

  • Kamil

   Spoko loko, nie szło znaleźć regulaminu w formacie PDF rzecz jasna

  • Kamil

   Już się produkuje! Nie możesz się doczekać niedzielnej super-premiery HBO?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt