PREMIERA: Trzech muszkieterów notowania My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (10 liczba głosów, wasza ocena: 1,50 na 6)
Loading...

A2Mobile, NJU Mobile i Virgin Mobile to trzy kolejno najlepsze sieci komórkowe w Polsce w ofercie na kartę. Takie są wyniki wrześniowego My mobile RANKING. Ważny awans na pudło zaliczył zwłaszcza operator wirtualny Richarda Bransona. Jest to skutek dwóch interesujących rzeczy. Po pierwsze, Virgin Mobile zaoferowało dosłownie ogrom bonusów ostatnimi czasy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić akcje marketingowe z darmową kawą, usługą słuchania muzyki Tidal czy dodawaniem 1 GB bezpłatnego internetu po zakupie puszki napoju energetyzującego Tiger. Nie wolno też zapominać o zniżkach na taksówki. Naprawdę sporo tego się uzbierało. Virgin Mobile pomógł także obowiązujący do końca września tani pakiet internetowy, który jednocześnie się już skończył u konkurencyjnego Mobile Vikings.

Ten ostatni spadł na bardzo odległe, bo dziewiąte miejsce z czwartej lokaty. Notabene było ono zajmowane wspólnie właśnie z Virgin Mobile. Powody do dumy miał też Orange awansujące z siedemnastej pozycji na zdecydowanie korzystniejsze jedenaste. Akurat u niego było to spowodowane akcjami marketingowymi z darmowymi internetem przy okazji doładowania oraz powrotem między innymi starych, dobrych promocji do ofert na kartę. Więcej szczegółów tradycyjnie znajdziemy poniżej artykułu.

(fot. A2Mobile/NJU Mobile/Virgin Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii wcześniej zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio ponownie mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest zaś niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tym segmencie zaszła kolejna zmiana. Koniec wakacyjnych pakietów w Mobile Vikings spowodował jego wypadnięcie z pierwszej trójki. Z kolei na podium wskoczył triumfalnie Virgin Mobile. Ten jakże niepozorny punkt miał później ponownie kolosalne znaczenie dla ogólnego rozrachunku w notowaniu najlepszych sieci na kartę. Wciąż najkorzystniejszym lejkiem po wykupieniu pakietu może się pochwalić A2Mobile, gdyż aż 512 kb/s.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 9,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

2. NJU Mobile (kapitalny pakiet 9 GB za 9 PLN, 0,00097 PLN/1 MB, potem lejek transferu 64 kb/s)

3. Virgin Mobile (kapitalny pakiet 10 GB za 9 PLN, 0,00088 PLN/1 MB + rok ważności, za darmo i bez limitu lejek transferu w standardzie 32 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

W tej podkategorii nie było zmiany pozycji. Z pierwszej trójki T-Mobile oraz Plus mogą się pochwalić średnimi wzrostami prędkości mobilnego internetu. Orange zaś zwolnił tempo transferów pobierania danych. To może nieco niepokoić. Wszak on oferuje światłowody w rozwiązaniach kablowych razem z telewizją 4K (już pal licho, iż tak naprawdę jeden kanał jest emitowany w standardzie Ultra HD). Więcej szczegółów znajdziemy na www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka – 3 pkt. / około 18,60 Mb/s

2. Orange/NJU Mobile – 2 pkt. / około 17,42 Mb/s

3. Plus/Plush – 1 pkt. / około 16,16 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

Tutaj mieliśmy wcześniej drobną roszadę za sprawą weryfikacji czasu ważności Virgin Mobile. Jedna z podstron operatora wyraźnie informuje, że trzeba wykonać doładowanie konta za minimum 5 PLN, aby móc uzyskać rok jego ważności. Patrząc jednak obiektywnie to jego rola mocno traci na znaczeniu. Klient bowiem woli doładować telefon częściej, ale w zamian mieć nielimitowane rozmowy w sieci czy darmową łączność LTE.

1. NJU Mobile/Lycamobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

2. WRodzinie – 2 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

3. Virgin Mobile/Klucz Mobile/Fakt Mobile/Mobile Vikings/A2Mobile/Plush – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 1 rok

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu w kwestii VAS wybór był prosty. Trzeba było nagrodzić aktywne sieci komórkowe, czyli Virgin Mobile z Orange. Ten pierwszy przedstawił nam całą paletę nowych promocji. Drugi zaś przypomniał o swoim istnieniu, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu reaktywacją starych akcji marketingowych. W dodatku nakłania potencjalnych klientów przejściem do sieci potężną dawką następnych bonusów wliczając to nawet trzy miesiące darmowych rozmów ze wszystkimi połączone z paczką 100 GB.

1. A2Mobile – 3 pkt. / No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne) oraz SMSy (z MMSami włacznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 9,90 PLN

2. T-Mobile/TuBiedronka/Plus/Klucz Mobile/Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile – 2 pkt. / Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu 50 PLN są ważne aż 100 dni (czyli przez długi czas przeszło 3 miesięcy), podobny przelicznik jest w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, w Plusie czy T-Mobile zaś No Limit w sieci jest ważny 90 dni po zasileniu 50 PLN, w Play i Red Bull Mobile mam ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), Virgin Mobile ma innowacyjną ofertę Freemium z darmowymi 30 minutami i 30 SMSami do wszystkich sieci połączone z pakietem internetowym o wielkości 300 MB na miesiąc (przez rok się usługa odnawia), do tego dochodzi roczna ważność konta, lejek 32 kb/s dostępny w standardzie, darmowy dostęp do aplikacji Facebook, komunikatora Messenger czy polskiego GG

3. Orange – 1 pkt. / Darmowe pakiety po doładowaniu, z czego największy wynosi 100 GB (ważny 200 dni) po zasileniu 200 PLN, ponadto może się on pochwalić awaryjnym lejkiem 64 kb/s pozwalającym na w miarę swobodne surfowanie w jakości zbliżonej do GPRS, operator ponadto oferuje bezpłatne rozmowy do wszystkich oraz 100 GB na aż trzy miesiace, jeśli namówimy znajomego do przejścia

Ogólna klasyfikacja

Spore roszady to chyba najlepsze określenie wrześniowego My mobile RANKING. Aż siódemka graczy zanotowała cenne awanse i zaliczają się do tego szanowanego grona Virgin Mobile, Play, Red Bull Mobile, T-Mobile, TuBiedronka, WRodzinie czy chwalone dosłownie przed chwilą Orange. Ponownie siedmiu graczy z kolei pozostało bez zmian. Stawkę otwiera liderujące A2Mobile, a za nim NJU Mobile, Plus, Fakt Mobile, Lajt Mobile, W Naszej Rodzinie i FM Group Mobile. Szóstka operatorów niestety miała tak nielubiane spadki. Są to Klucz Mobile, wspominane już Mobile Vikings, a za nim odpowiednio Heyah, Izzi Mobile, Lycamobile oraz Plush. Oby za miesiąc ktoś powalczył z A2Mobile.

My mobile RANKING (09/2017) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. A2Mobile 12 pkt. (3, 2, 3, 0, 1, 3)  
2. NJU Mobile 10 pkt. (0, 3, 2, 2, 3, 0)  
3. Virgin Mobile 7 pkt. (0, 3, 1, 0, 1, 2)
4. Klucz Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 1, 2)
5. Play 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
  Red Bull Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
  T-Mobile 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
  TuBiedronka 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
9. Mobile Vikings 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 1, 0)
  WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 2, 0)
11. Plus 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)  
  Orange 3 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 1)
  Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 0, 1, 0)  
14. Heyah 3 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 0)
  Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
  Lycamobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)
17. Plush 2 pkt. (0, 0, 0, 1, 1, 0)
18. Lajt Mobile 1 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 0)  
19. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)  
  FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

 

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.65 komentarzy do “PREMIERA: Trzech muszkieterów notowania My mobile RANKING”

  • Kamil

   No niestety nie dla wszystkich starczyło miejsca w podkategorii VAS, gdzie konkurencja miała mocniejsze armaty

  • Kamil

   Punkt więcej dla Lajt Mobile (za podkategorie VAS) w zasadzie mało by dało, gdyż o jedno oczko wyzej

  • Kamil

   Równie dobrze możemy gdybać, że Play za swój genialny bonus za przeniesienie numeru także mógłby dostać punkt więcej w VAS, ale awans w jego przypadku byłby taki sam jak w Lajt Mobile (jedno oczko)

 1. szotyi Odpowiedz

  Zadziwiające że inne sieci awansują . Plus gorszy od plusha a mimo to plus wyzej . Gdybym miła sie sugerowac rankingiem to okropnie bym przepłacał . W virgin 9 zł , w nju przepłata wynosi aż 19 zł. Ten ranking jest nic nie warty,

  • Kamil

   Nikt nie zmusza cię do lektury. Zawsze możesz wybrać technopudelki 🤡

  • Hugo Barra

   Czytam dla beki. Po wartościowe teksty idę na maniakalne serwisy i tabletowo.

  • Kamil

   To zes pojechał. ManiaK nie ma jakości. Ta znajdziesz na AW, SW czy Mm

 2. adiko Odpowiedz

  Kolejny śmiechowy ranking, Plush spada w rankingu bo tak, Virgin awansuje bo jakieś pierdoły dodaje, no i Lajt Mobile który tak samo jak Plush jest na końcu stawki bo tak i już.

 3. Egon Odpowiedz

  Według mnie wszyscy jesteście w błędzie ..ponieważ najlepszym pakietem pozostaje RBM na kartę z LTE wiem brak bezpłatnych połączeń do innych sieci niż Play i jej submarek można nadrobić darmowymi komunikatorami ..wychodzi 16,66 zł miesięcznie wbrew temu co niektórzy piszą szybkość LTE jest nadal dobra , komfortowa . i jakościowo sieć przeskakuje Plusa który ma słaby zasięg nawet w dużych miastach jak Kraków .

  • adiko

   DIL to tylko internet(jest OK) ale za niewiele więcej mamy jeszcze rozmowy nolimit , smsy i mmsy

 4. Egon Odpowiedz

  nie w koncie play 24 co tydzień trzeba aktywować smsy do wszystkich ilość 333 (co 7 dni) jest to ,,darmowe,, do następnego doładowania ..a ta ilość netu mi raz udało się zużyć 35 gb na komórce tylko

 5. szotyi Odpowiedz

  Mi sie wydaje że Kamil nie zna ofert. Po prostu wydaje mu sue że zna i jest o tym przekonany . Rzeczywistość jest jednak inna- odległa od wizji Kamila. No ale sami rozumiecie -Toruń to patologia . Albo z bieraja kase od naiwnych . albo mają swoje wizje rzeczywistości. A było tak pięknie wszak Kopernik wstrzymał słońce ruszył ziemię … ale może on tez miał swoją wizję.

 6. marco Odpowiedz

  W całym tym rankingu najbardziej dziwi niska pozycja Plusha gdzie po uwzględnieniu wszystkich bonusów mamy najtańszy no limit. Szczególnie dziwnie to wygląda przy NJU które jest na 2 pozycji a tu trzeba zapłacić 39 zł! W Plushu gdzie mamy gwarantowane 5 doładowanie gratis pełny no limit wychodzi poniżej 20 zł a operator jest na 17 pozycji!
  To już taki Orange jest na 11 pozycji gdzie za sam no limit rozmów trzeba zapłacić 25 zł i jeszcze Robert Górski to reklamuje licząc na nieznajomość rynku?
  Ja na jednym numerze mam Plusha i wyszło mi w sumie 17,46 zł za no limit (uwzgledniłem 5 doładowanie gratis ładuje po 50 zł oraz bonusy za zasilenie elektroniczne dodatkowo 30-50 % w zależności od promocji). oczywiście gdyby nie pakiety no limit to ranking jak najbardziej sensowny ale już przy tak małych kwotach za no limit czy pakiet rozmów (a2mobile) to kluczową rubryką powinien być VAS

  • SteveJobs

   masz rację i nie tylko ty. PLUSH jest nawet lepszy od A2mobile. Niestety to nie nasz obiektywny ranking tylko subiektywny Kamilowy

  • szotyi

   Pamiętajcie że tak wyliczył algorytm. A że algorytm jest błędny to efekt jest jaki jest. Kamil chyba nie umie go zmienić. Tyle czasu minęło a algorytm stoi w miejscu. Kto dzis patrzy na minuuty, smsy . W rankingu mieszane sa taryfy i powstaja taryfy których nie ma. Co mi po freemium virgin jak złożenie usług podobnych do oferty virgin bez limitu jest droższe. Nie mówiąc już o nju które jest na karte bardzo drogie . Ale co tam plush z social pakiet za 20 ( 5te doładowanie) słabszy od drogiego nju a nawet od własnego plusa który jest droższy, ma mniej GB ale jest wyżej. Od 3.10 plus bedzie miał wiecej GB od plusha ale nie ma sociali jak plush. Lajt też kapitalny pakiet 19.99 ale co tam Kamil uwaza że lepiej płacic 29 w virgin.

  • Kamil

   Przypominam, że póki co nie ma w My mobile RANKING kategorii No Limit. Dlaczego? Ano dlatego, że nie wiadomo jak to liczyć, z SMS (MMS włącznie) czy tylko samymi rozmowami. Malkonteci jeszcze dorzuca do tego Internet i dopiero się zacznie jadka hejterow

  • Kamil

   Osobiście przymierzam się do wdrożenia takowej na miejsce czas ważności konta, która dziś traci na znaczeniu. W efekcie będzie No Limit na rozmowy z SMS (z MMS), ale bez internetu (jest już taka kategoria)

  • Hugo Barra

   Na znaczeniu to traci ten ranking. O ile jakieś znaczenie miał kiedykolwiek 😂😁

  • adiko

   no widzisz i tu jest różnica z Iphone się śmiano, a z tego rankingu dalej się śmiejemy.

 7. Egon Odpowiedz

  Mnie zastanawia kiedy jakiś operator wpadnie na pomysł typu : 240 min , 200 sms-ów i 25 GB netu za powiedzmy 15 zł ..co wy na to ?!

 8. marco Odpowiedz

  @Egon
  Namiastkę kiedyś stworzył Orange w multipakiecie za 16 zł: 200 min, 200 sms i 200 i 200 mb! tak tak to nie pomyłka mb! Pakiet dość oryginalny, szkoda tylko że go nie zmodyfikowali, zwłaszcza ten internet 0,2 Gb wygląda fatalnie.

  • SteveJobs

   a w FaktMobile jest pakiet 300min(chyba nawet wideoRozmowy też) 300sms 300MB za 19zł no ale już za 90gr więcej masz wypas w A2Mobile

 9. gregrin Odpowiedz

  „A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN”
  Jak nowa stawka w a2 ?? Czy oni przypadkiem od początku nowej taryfy „Niewyczerpalne pakiety” czyli 27.03.2017 nie mieli w niej stawki 10gr/min ?? Czy o co chodzi ??

 10. szotyi Odpowiedz

  Kamil powinien wdrożyć jednak kategorię no limit z sms( a mms dodatkowy punkt) i internetem. . Jesli wdroży on sam bezlimit bez internetu to upatruję obrony jakiejś tezy lub realizacji zamowienia operatora. Dziś internet musi byc w pakiecie . Podstawowe usłgi all to dziś no limut stacjonarne i komórki , sms, internet . I tak powinien ten ranking wygladac a nie zabawa w cenę za mintę smsa , rok konta i 30 minut za darmo i Kamil sie cieszy . Bo na razie Kamil sie cieszy a czytelnicy od wielu miesięcy śmieją .

  • Kamil

   Jestem na nie, ponieważ juz jest dedykowana kategoria Internet, a nawet dwie

  • szotyi

   No no . Jakośc sieci . Hahaha a do czego to te niewymierne pomiary? A pakiety dodatkowe? A po co to komu? Chyba to trzymasz by realizować zlecenie od operatora. Nie opłaca sie kupowac samego pakietu bez minut , pakiet dodatkowy z minutami jest droższy niż pakiet all in one. Na prawdę jesteś niespełna rozumu i bardzo ciężki we współpracy. Gdyby zastoswac sugestie czytelników wyszło by że plus , plush byłby na poczatku a virgin na końcu.3tuż przed orange który byłby na samym końcu.

 11. marco Odpowiedz

  Jeden z portali już podał statystyki dotyczące przenośności numerów. Oczywiście pod tym względem liderem jest Play ale chyba najważniej jest to ile dany operator zyskał jeśli odejmiemy od „zysku” stratę:
  1. Premium Mobile +10498
  2. T Mobile +10 323
  4. Aero2 +9208
  5. Play +5317
  A więc wyniki zaskakujące, zwłaszcza druga pozycja T Mobile operatora który najwięcej tracił.
  A teraz lista największych strat:
  1. Orange -35208 !
  2. Plus -4615
  3. Cyfrowy Polsat -4499
  4. Lycamobile -1800
  I tu również spore zaskoczenie, zwłaszcza w przypadku Plusa który naprawdę bardzo poprawił swoją ofertę na kartę.

  • adiko

   nie jestem zaskoczony że T-Mobile tak awansowało, od kilku miesięcy jest dostępna promocja 90 dni za darmo pełnego nolimitu(poza mmsami) i 4 miesiąc za 25 zł(te 25 zł doładowanie jest wymagane), sam skorzystałem na 2 numerach z tego i nadal promocja jest ważna.

 12. marco Odpowiedz

  I jeszcze podsumowania zestawienia za 3 kwartały 2017:
  Zyski:
  1. Play +88769
  2. Premium Mobile +31024
  4. Aero2 +19816
  5. Virgine Mobile +15324
  Straty
  1. Plus -92856
  2. Orange -70492
  3. Cyfrowy Polsat -22200
  .i to wszystko
  Tak więc trendy zmieniły się. Najkorzystniej dla T Mobile a najmniej korzystnie dla Play który pomimo dalszych zysków coraz mniej przyjmuje nowych abonentów.
  Mimo tego ciekawe czy Playowi udało się uzyskać pozycję największego operatora w obliczu coraz większych strat Orange?

 13. marco Odpowiedz

  Sorki powyżej wkradł się błąd w stratach gdzie na pozycji 3. Cyfrowy Polsat powinien być T Mobile -22200

 14. marco Odpowiedz

  NJU na kartę przed chwilą poprawił ofertę. Teraz podobnie jak w ofercie z rachunkiem mamy za 29 zł pełny no limit (rozmowy na komórki i stacjonarki +sms/mms + 10 Gb) oraz pakiet za 19 zł no limit rozmowy na kom + stacjonarki. Niestety w tym pakiecie nie ma internetu tak jak to jest w wersji z rachunkiem.
  No cóż dobrze że zareagowali ale według mnie reakcja spóźniona o kilka miesięcy.

 15. marco Odpowiedz

  Niestety wczoraj zauważyłem pewną niekorzystną zmianę w ofercie na kartę sieci Plus. Mając telefon na kartę z włączoną opcją Ja+ zawsze bez limitu ze wszystkimi w Plusie do niedawna można było dzwonić również za darmo do sieci a2mobile. Niestety wczoraj zauważyłem że już opłata jest pobierana. Sprawdziłem również dzisiaj czy czasem nie jest to jakiś błąd systemowy ale niestety dalej pobiera za połączenie do a2mobile 🙁

 16. marco Odpowiedz

  Niestety wczoraj zauważyłem pewną niekorzystną zmianę w ofercie na kartę sieci Plus. Mając telefon na kartę z włączoną opcją Ja+ zawsze bez limitu ze wszystkimi w Plusie do niedawna można było dzwonić również za darmo do sieci a2mobile. Niestety wczoraj zauważyłem że już opłata jest pobierana. Sprawdziłem również dzisiaj czy czasem nie jest to jakiś błąd systemowy ale niestety dalej pobiera za połączenie do a2mobile 🙁

 17. marco Odpowiedz

  Coś mi się wydaje że w nowym rankingu Orange na kartę pójdzie ostro w górę dzięki 3 punktom za ważność połączeń wychodzących. Z informacji na stronie wynika że Orange zrezygnował z początkowej opłaty (2,9 zł) za RWK dla nowych klientów. Teraz wystarczy jedynie darmowy sms i konto ważne rok.
  Z drugiej strony dziwi mnie wzmożona aktywność Orange na kartę z reklamą no limit rozmowy za 25 zł. Czyżby oni wierzyli że ludzie naprawdę są tak mało zorientowani?…że inni w tej cenie dają nie tylko rozmowy ale też sms-y/mms-y i internet 10 gb? Jak wynika ze statystyk abonenci z Orange a więc może warto byłoby inaczej to rozegrać.

 18. Rav Odpowiedz

  Heyah vs T-mobile
  Nie mogę znaleźć w obecnej ofercie T-mobile darmowych rozmów w sieci za doładowanie, za to w Heyah w taryfie Dniówka jest to na pewno.
  W Heyah w pakiecie nolimit za 25 zł są także nielimitowane mmsy, czego nie ma w podobnej ofercie T-mobile.
  Do tego w Heyah z automatu mamy tańsze rozmowy międzynarodowe. W przypadku popularnych kierunków (Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia) jest to 39 gr, inne kraje UE to 59 gr.
  Wydaje mi się więc, że miejsce Heyah w kontekście miejsca T-mobile to pomyłka. Różnica wynika z punktów za VAS dla T-mobile, których Heyah nie otrzymała. 

 19. marco Odpowiedz

  I mamy historyczną chwilę, Play nr 1 w Polsce! Tak przynajmniej piszą niektóre portale branżowe. Po opublikowaniu wyników Orange (duża strata) okazuje się że teraz Play jest największą siecią w Polsce. Pięknie!
  Pamiętam Kamilu jak obstawiałeś parę lat temu 3 kwartał 2016. Tak więc z rocznym poślizgiem operator wybił się na czołówkę choć obstawiam że jest to wynikiem doskonałej akcji marketingowej i celebrytów niż poziomem technicznym 🙂

 20. von Odpowiedz

  a kiedys pamietam jak Kamil obiecywał ze w ostania sobote danego miesiaca bedzie zawsze ranking? a tu ja k prezydent RP obiecanki cacanki a i tak robi jak mu pasuje

  • szotyi

   Kamil to nawet nazwał sie analiykiem w jednym z wpisów. Kamil jest chyba w trzech osobach: analityk, redaktor naczelny i bloger pasjonat.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt