PREMIERA: Rok bez okularów VR na głowie stał się faktem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Leżą i się kurzą. To chyba jest najlepsze określenie dla okularów VR, które kompletnie zostały zapomniane przez właściciela. Tak od roku. Tym samym efektowne reklamy Samsunga z okularami VR na nic się zdały. Technologia się kompletnie nie przyjęła na rynku. Trzeba się z tym oficjalnie pogodzić. Zdecydowanie lepsze prognozy są przed konkurencyjnym AR.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Rzeczywistość rozszerzona może przekonać największych sceptyków do aktywnego używania funkcji wizjera aparatu telefonu komórkowego. Wszystko przez fakt zmiany otoczenia o dodatki multimedialne. Tutaj już nie trzeba zakładać mało wygodnego hełmu na głowę. Po pewnym czasie jak zdejmiemy okulary VR to dodatkowo czuć pewien dyskomfort, coś jakby się kręciło w głowie po opuszczeniu karuzeli. Aż po stworzeniu niniejszego artykułu dla testu czas znowu wrócić do technologii VR.

Może krytyczne zdanie na jej temat choć trochę się odmieni. Z pewnością w tym tygodniu ponownie uruchomi się seanse w wirtualnej rzeczywistości 360 stopni. Co jednak najzabawniejsze, całkiem nieźle ogląda się aplikację YouTube ze sztucznie wygenerowanym telewizorem VR o dużej przekątnej. Może w tym jest jakieś światełko w tunelu, a nie w obracaniu głową dookoła jak w jakimś kołowrotku. Symulacja kina albo pokoju z system Hi-Fi to może być magiczny klucz.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt