Play wprowadza nielimitowane rozmowy na Ukrainę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Play postanowiła ulepszyć swoją promocję tańszych połączeń na Ukrainę. Tym razem jednak fioletowy operator postawił na prawdziwy No Limit w kwestii rozmów głosowych do takich ukraińskich operatorów jak chociażby Kyivstar, Vodafone i Lifecell. Z pewnością jest to miły ukłon w stronę ogromnej armii pracowników z tego kraju funkcjonujących w Polsce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Za No Limit zapłacimy 25 PLN miesięcznie. Aktywujemy (w czasie góra 24 godzin) go krótkim kodem *111*969*1#. Akcja marketingowa dotyczy nie tylko ofert Play na kartę, ale również Red Bull Mobile. Warunek jest prosty. Trzeba oczywiście posiadać na koncie te wcześniej nadmienione 25 PLN. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie operatora www.play.pl/uslugi/pakiet-pl.

Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie czekać na działania konkurencyjnej, pozostałej W4, czyli głównie dużych graczy strukturalnych takich jak T-Mobile, Orange i Plus. Jeśli telekomy znowu nic nie zrobią w tym temacie to P4 dalej będzie odskakiwał rywalom w łącznej liczbie klientów liczonej już w kilkunastu milionach. I pomyśleć, że parę dobrych lat temu było on skazywany na pożarcie przez ówczesną Ideę czy Erę.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Play wprowadza nielimitowane rozmowy na Ukrainę”

  1. marco Odpowiedz

    To miły ukłon wobec pracujących Ukraińców w naszym kraju. Szkoda tylko że nic się nie zmienia jeśli chodzi o opłaty międzynarodowe na telefony w UE. Tutaj nadal u większości operatorów trzeba płacić od 1,49 do 2 zł za minutę, przy czym za pierwszą minutę płacimy w wielu przypadkach w całości. Oczywiście są tacy operatorzy jak Lica Mobile gdzie na niemiecką komórkę płacimy 39 gr ale to są nieliczne wyjątki. Większość operatorów pobierze 2 zł za minutę!

    • Geo

      Dobra i konkurencyjna oferte prezentuje takze MVNO – Klucz Mobile.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt