PREMIERA: Kolejny przykład kunsztu Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Apple TV już wielokrotnie było chwalone w niniejszym serwisie za wręcz genialne dopracowanie oprogramowania. Pomijając fakt, że wszystko da się obsłużyć pilotem (w przeciwieństwie do alternatywnych przystawek multimedialnych z Android TV) nadmieniono takie jego zalety jak chociażby występowanie opcji wznawiania odtwarzania, komunikacji dwustronnej czy lepszej aplikacji Netflix na tle dedykowanego tytułu na platformy smartfonowe.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz przyszła pora na kolejny przykład niepozornej funkcji, aczkolwiek przydatnej. Chodzi o wyświetlanie komunikatu o słabej kondycji baterii. Po niespełna dwóch latach używania pilota przychodzi taki moment, że zaczyna on coraz gorzej działać. W takich sytuacjach w telewizorach marki Samsung czy LG to użytkownik musi się domyślać, co jest nie tak. U Apple mamy jasno jak na dłoni czytelny komunikat na dużym ekranie odbiornika.

Klient błyskawicznie wie, że powinien udać się do sklepu po nową baterię, by móc znowu przeszło rok wygodnie oraz szybko nawigować po interfejsie Apple TV. Takie dopracowanie występuje w przystawce trzeciej generacji. Apple TV 3rd został wycofany ze sprzedaży, aczkolwiek zaskakuje nawet dziś najwyższą jakością. Do oglądania filmów w usługach Netflix lub YouTube sprawdza się on wręcz genialnie w codziennym użytkowaniu.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt