PREMIERA: Papierek uratował baterię pilota Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zabawna historia oparta na faktach. Człowiek kupuje w sklepie baterię do pilota Apple TV 3rd, który zaczął coraz gorzej działać. Oczywiście wcześniej zostało zrobione zdjęcie z symbolem CR2032, aby wybrać właściwe ogniwo w kształcie dużej tabletki musującej. Niestety na hali nie było tego konkretnego modelu, w efekcie zakupiono model z najbliższym numerem niejako na oko.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to postawiono na CR2022. Wizualnie bateria jest taka sama, jednak później po włożeniu do pilota Apple TV 3rd była zbyt cienka. Czuć było mocno efekt luzu. Niestety, ale pilot po przełożeniu ogniwa nie działał wcale, choć wcześniej reagował słabo. Szybko nastąpiło rozwiązanie. Wystarczyły włożyć do klapki baterii kawałek papierku złożonego na wzór origami, aby wypełnić pustą przestrzeń górną.

Ku zaskoczeniu takie niepozorne rozwiązanie pomogło. Dzięki stabilności, sygnał energii dociskany docierał dalej. Pilot zacząć pięknie jak zawsze działać wskutek zastosowania technologii Bluetooth. Przez to nie potrzeba go kierować w kierunku kostki Apple TV. Morał jest prosty, jeśli kupimy baterię zbyt małą (płaską) w kształcie tabletki to zawsze sprawę możemy uratować za sprawą papierka pełniącego rolę stabilizatora.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt