PREMIERA: Apple TV ma genialną funkcję przywracania odtwarzania filmu od przerwanego momentu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

apple-tv-ma-genialna-funkcje-przywracania-odtwarzania-filmu-od-przerwanego-momentu

Koncern z Cupertino przy okazji prezentacji nowych komputerów przenośnych MacBooków bardzo mocno zachwalał swoją aplikację o nazwie Apple TV. Miała ona agregować w jednym miejscu wszystkie treści tak, aby później widz nie musiał co chwilę przełączać się między HBO GO czy Netflixem w celu dajmy na to obejrzenia ulubionego odcinka serialu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co ciekawe, ten ostatni już zapewnił, że nie udostępni swoich treści do współdzielonego huba. Wracając jednak do meritum sprawy, Apple TV posiadał również funkcję wznawiania odtwarzania od przerwanego momentu. Dzięki temu nie musieliśmy pamiętać na której minucie skończyliśmy wcześniejszy seans danego materiału. Teraz czas na najlepsze. Ta praktyczna funkcja jest już dostępna i to nawet w wycofanym ze sprzedaży Apple TV 3rd.

W realnym życiu sprawdza się ona znakomicie. Wyobraźmy sobie taką historię. Oglądamy na YouTube zaległą rundę Speedway Grand Prix 2016 w Toruniu do 1,5 godziny transmisji. Później zaś wracamy do oglądania emocji sportowych na SGP. Apple TV automatycznie wyświetli wtedy komunikat czy chcemy strumieniować film od początku lub też może od przerwanego momentu do końca 3,5 godzinnego klipu. Naprawdę super sprawa.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Apple TV ma genialną funkcję przywracania odtwarzania filmu od przerwanego momentu”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt