PREMIERA: A jednak w urządzeniu Apple też się da wymienić baterię

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

a-jednak-w-urzadzeniu-apple-tez-sie-da-wymienic-baterie

Bardzo często koncern Apple jest krytykowany za brak stosowania w zasadzie od zawsze wymiennej baterii w swoich kultowych smartfonach iPhone. Tym razem na zasadzie kontrybucji serwis My mobile przygotował pewną ciekawostkę. Otóż okazuje się, że w przystawce multimedialnej Apple TV 3-ciej generacji znajduje się pilot z wymienną baterią. Tak, to wcale nie jest żart.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przypomina ona nieco tabletkę. Oczywiście użytkownik za pomocą monety może ją bardzo łatwo samodzielnie wymienić. Nie ma mowy w tym przypadku jedynie o autoryzowanym użyciu serwisu. Jest to pewnego rodzaju ewenement w środowisku Apple. Dla przykładu w przystawce Apple TV 4-tej generacji zastosowano w pilocie już ładowalny akumulator. Kilka dni temu te niepozorne urządzenie było chwalone w My mobile.

Chodziło o udostępnienie użytkownikom transmisji na żywo z konferencji produktowej Apple, na której poznaliśmy najnowszego iPhone 7. Te są rzecz jasna najlepszymi inteligentnymi telefonami komórkowymi na rynku w opinii włodarzy z Cupertino. Tak więc teraz nie możemy powiedzieć, że wszystkie urządzenia firmy z logiem nadgryzionego jabłka nie mają wymiennej baterii. Jest jeden, jakże niepozorny wyjątek.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: A jednak w urządzeniu Apple też się da wymienić baterię”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt