PREMIERA: Rayman Adventures na Androida z natywną obsługą kontrolera Xbox

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielkie słowa uznania należą się dla cenionego dewelopera Ubisoft (zwłaszcza w świecie konsol jest on aktualnie na topie za sprawą kapitalnej gry Assassin’s Creed Origins). Wszystko przez to, że przewidział możliwość podłączenia kontrolera Xbox przez Bluetooth do smartfonu. W efekcie jak dokonamy takiego sparowania przed rozgrywką Rayman Adventures to dzieją się ciekawe rzeczy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak już się wcześniej dowiedzieliśmy, da się podłączyć bezprzewodowego pada Xbox do smartfonu z Androidem. Otóż gra mobilna Rayman Adventures wyświetla charakterystyczne komunikaty z poradnikami jakie przyciski na kontrolerze za co dokładnie odpowiadają. Przypomina to nieco zdarzenia na komputerze w momencie rozpoczynania zabawy. Przykładowe zdjęcia z gry są dostępne na profilu My mobile na Facebooku.

W efekcie można je sobie szybko przejrzeć na podstronie www.facebook.com/mymobilepl/posts/1877687005608878. Gdyby tylko nie było jeszcze tego opóźnienia na Apple TV podczas komunikacji Wi-Fi to naprawdę komfortowo można byłoby grać na dużym ekranie telewizora, przez co rolę konsoli pełniłby tutaj smartfon. Aczkolwiek trzeba pochwalić producentów gier za uwzględniane w kodzie sytuacji, w której ktoś do sterowania bohaterem wybiera kontroler Bluetooth.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY RAYMAN ADVENTURES

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt