PREMIERA: Xbox ma dedykowany pad dla smartfonów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest ciekawa historia. Microsoft bowiem na poważnie wchodzi w rynek akcesoriów do mobilnego gamingu. Tak więc chyba każdy z nas powinien zaprzestać go lekceważyć na tle dajmy na to tego prawdziwego z platformy komputerowej PC czy konsolowej Xbox. Chodzi o specjalny oficjalny kontroler (gamepad) do smartfonu o nazwie Moga XP5-X Plus.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście posiada on dedykowany uchwyt na telefon. Kosztuje 329 PLN w przedsprzedaży. Oficjalna premiera produktowa będzie miała miejsce dopiero za miesiąc. Tak więc miłośnicy mobilnego gamingu akurat w wykonaniu Microsoft będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Zapewne szybko on zleci. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie producenta www.xbox.com/pl-PL/accessories/mobile-gaming/moga-xp5-x.

Gdy jeszcze doliczymy do tego streaming gier z platform konsolowych z poziomu chmury to zapowiada się przednia zabawa. Nie musimy bowiem być uzależnieni od telewizora w salonie. Można spokojnie bawić się najnowszymi pozycjami również z ekranu inteligentnego telefonu komórkowego, choć rzecz jasna moc obliczeniowa znajduje się gdzie indziej w celu wytworzenia zadziwiającego poziomu graficznego rozgrywki.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt