PREMIERA: Nie wszystkie gry na Androida obsługują pada Bluetooth

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielka szkoda. Tak chyba najlepiej można skomentować sytuację niemożności pogrania sobie na Apple TV (na zasadzie sklonowania obrazu telefonu z Androidem) w grę Gear Club z kapitalną oprawą graficzną za pośrednictwem bezprzewodowego kontrolera Bluetooth od Microsoft, czyli Xbox. Niestety, ale mało która gra może się pochwalić takim unikatowym wsparciem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Można to poznać, że po sparowaniu pada Bluetooth Xbox, później w grze wyświetlają się charakterystyczne monity tzw. samouczki dotyczące sterowania zupełnie tak jak na dedykowanej konsoli. Tak właśnie jest w przypadku Rayman Adventures na Androida. Dla porównania wyścigówka, a dokładniej mówiąc deweloperzy Gear Club już nie pomyśleli o wdrożeniu zdecydowanie wygodniejszej metody sterowania pojazdem.

Z pewnością jak My mobile przeprowadzi podobne testy to wyjdzie więcej wpadek w tej kwestii. Swoją drogą to ciekawe czy PES 2018 da się obsługiwać właśnie przy pomocy pada Bluetooth Xbox. Ależ to by się później fajnie grało na dużym ekranie telewizora (po sklonowaniu ze smartfonu) chociażby ze znajomym za pośrednictwem łącza internetowego online. Co warto nadmienić, możliwy jest w niej także lokalny multiplayer przez Bluetooth z osobami znajdującymi się w najbliższym otoczeniu.

(fot. Gear Club/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt