PREMIERA: Szykuje się spory zjazd cenowy Apple iPhone 6S czy iPhone SE i dobrze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po każdej prezentacji produktowej Apple następuje zawsze bardzo pozytywne zjawisko. Chodzi o spory spadek cen iPhonów starszej generacji. Akurat możemy oglądać podobną sytuację i to w Polskim oficjalnym sklepie giganta z Cupertino. Musimy przy tym pamiętać, że tam zawsze ceny są najwyższe na tle innych sprzedawców detalicznych o tych na portalach aukcyjnych nie wspominając.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dla przykładu taki iPhone 6S debiutował w cenie około 3.000 PLN. Teraz jego koszt spadł do 2.200 PLN. Podobnie jest z iPhonem SE startującym od kwoty 2.100 PLN. Aktualnie możemy go kupić już za 1.700 PLN i to w korzystniejszej wersji z 32 GB pamięci wbudowanej na dane zamiast 16 GB. Tym samym złote czasy nadchodzą dla konsumentów oczekujących nieco niższych cen za nowe rzecz jasna telefony Apple.

To wszystko jest skutkiem debiutu smartfonów z trio iPhone X (jubileuszowy bez ramek w cenie prawie 5.000 PLN), iPhone 8 oraz iPhone 8 Plus włącznie. Złośliwcy już twierdzą, że dwójka ostatnich urządzeń praktycznie niczym nie różni się od wersji iPhona 6S z iPhonem 6S Plus. Sporo jest w tym racji. Apple mógł chociaż zmniejszyć te sporych rozmiarów ramki wokół wyświetlacza. Byłoby nowocześniej. Tak to mamy odgrzewanego kotleta z głównie mocniejszą specyfikacją sprzętowa.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt