PREMIERA: Ciekawy trend, dziennikarze upadającej telewizji robią karierę na YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Od dłuższego czasu mówi się w mediach (zwłaszcza technologicznych) o końcu telewizji. Oczywiście określenie te dotyczy perspektywy ludzi młodych. Ci wręcz całkowicie odwrócili się od linearnej ramówki. Wolą oni zdecydowanie oglądać co chcą i kiedy chcą jak to jest w haśle marketingowym pewnej amerykańskiej stacji filmowej. Taki Netflix z YouTube już miażdżą telewizję jakością oraz kreatywnością.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Te niebezpieczeństwo widzą sami dziennikarze starych mediów i tworzą sobie bezpieczną przystań w internecie. Idealnym takim przykładem sukcesu jest prezenter TVN Turbo, Kuba Klawiter, który z ogromnym powodzeniem prowadzi kanał technologiczny na YouTube. Główną siłą napędowa jego treści jest bez wątpienia duże poczucie humoru prezentowane w materiałach. Zgromadził on przeszło 350.000 widzów.

Nie ma żadnych wątpliwości, iż jest to spory sukces. Podobną drogą nieśmiało kroczy inny, znany niegdyś zwłaszcza dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki. Co ciekawe, on także pracuje dla TVN Turbo. Co prawda jego kanał ma tylko 10.000 widzów (akurat w skali YouTube jest to znikoma wartość), to jednak wybrane materiały potrafiły zgromadzić ćwierć-milionową publiczność. Podobną ścieżką podąża również znany i lubiany aktor komediowy Cezary Pazura. On współpracował ze znanymi YouTuberami (jak Blowek).

(fot. YouTube/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt