PREMIERA: Topowe smartfony Apple jeszcze nigdy nie były tak tanie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trzeba to oficjalnie powiedzieć. Jeszcze nigdy w Polsce topowe produkty Apple nie były dostępne w tak atrakcyjnych cenach (jak na tę firmę oczywiście). I nie mowa tutaj o wycofanych dawno temu smartfonów giganta z Cupertino takich jak iPhone 5S czy iPhone 6 przeżywającego aktualnie drugą młodość wyposażonych jeszcze w 1 GB RAM pamięć operacyjną.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Mowa o najwydajniejszym małym telefonie świata, mianowicie Apple iPhone SE. W tej chwili słuchawkę w dużej wersji 64 GB możemy otrzymać w cenie 1.700 PLN, choć sklep internetowy z X w nazwie oferował kilka dni temu promocję z atrakcyjną kwotą 1.600 PLN. Oczywiście na portalach aukcyjnych taka cena jest dostępna bez problemów. Musimy tylko uważać na podejrzanie tanie oferty. Wtedy na 99% nasz wymarzony iPhone będzie tzw. refubem, czyli smartfonem odnawianym w dodatku sprowadzanym z Dalekiego Wschodu.

To wiąże się z kolejnym ryzykiem wystąpienia opłat celnych w momencie odbierania paczki. Co ważne, duża tendencja spadkowa nie jest jak ostatnio jednorazowym strzałem i dotyczy praktycznie każdego kanału sprzedaży, no może z wyjątkiem głównego sklepu Apple (tam nadal 2-ka jest z przodu). Na koniec mała ciekawostka. To starsze iPhony są najpopularniejsze wśród światowych użytkowników urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka. Stary iPhone 6 jest używany aż przez rekordowe 21% ogółu klientów, iPhone 6S (18%) oraz iPhone 5S (12%). Dla porównania nowy iPhone 7 zgarnia tylko 11%.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10859 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt