Ten film wideo YouTube jest niedostępny na telefonach komórkowych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

ten-film-wideo-youtube-jest-niedostepny-na-telefonach-komorkowych

W przeszłości, gdy jeszcze grupą docelową w serwisie My mobile były zwykłe telefony komórkowe (tzw. feature phony) pojawił się artykuł o rozwiązaniu problemu niedostępności teledysków na witrynie mobilnej YouTube. Wybawieniem z opresji okazał się być wtedy program BoltBrowser, który niestety nie jest już rozwijany. Można zatem powiedzieć, że poszedł on do piachu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z kolei domyślna aplikacja YouTube na Androida uruchamiała teledyski bez problemu z grupy medialnej VEVO oraz innych. Niestety wybrane materiały filmowe wciąż są niedostępne w dedykowanym programie mobilnego systemu operacyjnego Google. Naszym oczom ukazuje się nieprzyjemny komunikat, że ten film wideo jest niedostępny na telefonach komórkowych. Jest jednak sposób, by obejrzeć dany klip. Trzeba uruchomić w przeglądarce smartfonu witrynę YouTube w pełnym wymiarze udając niejako komputer.

Taką funkcję umożliwia chociażby przeglądarka Chrome na Androida czy też systemowa. Wtedy rzecz jasna przechodzimy na kanał, gdzie dany materiał był opublikowany i go odtwarzamy. Można też skorzystać z wyszukiwarki. Trzeba ponadto pamiętać, aby treść uruchamiać w oknie witryny (czy to w technologii Flash lub w HTML 5), ponieważ w przeciwnym razie i tak zostanie nam wyświetlony komunikat o niedostępności jak w tym stylu. Dzieje się tak, ponieważ uruchamiana jest aplikacja YouTube odpowiadająca za streaming w momencie wykrycia swojego własnego portalu.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt